Gears of War uzun metrajlı film ve animasyon dizisi Netflix için çalışıyor

Lawrence Scotti ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T19:42:26 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T19:42:35 Netflix, The Coalition ile ortaklaşa bir canlı aksiyon Gears of War uzun metrajlı filminin yanı sıra bir yetişkin animasyon serisini devam ettirmeyi planladığını duyurdu.. Orijinal Gears of War sürümünün 16. yıldönümünü kutlamak için yayın devi Netflix, şirketin mega-hit oyun serisine dayanan bir canlı aksiyon uzun metrajlı filmi …

Gears of War uzun metrajlı film ve animasyon dizisi Netflix için çalışıyor

Yayınlanan: 2022-11-07T19:42:26

Güncellenmiş: 2022-11-07T19:42:35

Netflix, The Coalition ile ortaklaşa bir canlı aksiyon Gears of War uzun metrajlı filminin yanı sıra bir yetişkin animasyon serisini devam ettirmeyi planladığını duyurdu..

Orijinal Gears of War sürümünün 16. yıldönümünü kutlamak için yayın devi Netflix, şirketin mega-hit oyun serisine dayanan bir canlı aksiyon uzun metrajlı filmi geliştirmek için geliştirici The Coalition ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Haber, yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi de dahil olmak üzere gelecekteki projelerin de çalışmalarda olduğu duyurusu ile birlikte geldi.

Gears of War filmi Netflix’te yapım aşamasında

Uzun metrajlı bir Gears of War filminin geliştirilmekte olduğu uzun zamandır söyleniyordu ve şimdi, Netflix Microsoft’a özel seriden bir film geliştirme haklarını aldıklarını açıkladı.

Haber, orijinal Gears of War’ın 2006’da Xbox 360’a piyasaya sürülmesinden tam 16 yıl sonra geldi.

Şu an itibariyle, canlı aksiyon filmi için herhangi bir oyuncu seçimi veya çıkış tarihi bilgisi açıklanmadı. Şu an için elimizde sadece Netflix hesabının resmi tweet’i var.

Gears evrenini genişletmek için yalnızca yetişkinlere yönelik bir animasyon şovu geliştirme planları değil, aynı zamanda ortaklıktan daha fazla şov gelme potansiyeli de var.

Marcus Fenix ​​ve COG ordusunu beyaz perdede görmemiz yıllar alsa da, kesinlikle uzun zamandır Netflix’ten en çok beklenen filmlerden biri olacak.

Teknory