Sigourney Weaver, James Cameron’ın Avatar 2 Hakkındaki Yoğun Geri Bildirimini Anımsıyor

Ev film Haberleri Sigourney Weaver, James Cameron’ın Avatar 2 Hakkındaki Yoğun Geri Bildirimini Anımsıyor Sigourney Weaver, Avatar: The Way of Water yapımı sırasında oldukça yoğun James Cameron geri bildirimleriyle uğraşmak zorunda kaldığını açıklıyor. Sigourney Weaver, çekimler sırasında yönetmen James Cameron ile çok yoğun bir etkileşim içinde olduğunu açıklıyor. Avatar: Suyun Yolu. Kiri olarak rol alan […]

Sigourney Weaver, James Cameron’ın Avatar 2 Hakkındaki Yoğun Geri Bildirimini Anımsıyor

Sigourney Weaver, Avatar: The Way of Water yapımı sırasında oldukça yoğun James Cameron geri bildirimleriyle uğraşmak zorunda kaldığını açıklıyor.


Sigourney Weaver, çekimler sırasında yönetmen James Cameron ile çok yoğun bir etkileşim içinde olduğunu açıklıyor. Avatar: Suyun Yolu. Kiri olarak rol alan Weaver, orijinalinden on yıl sonra geçen devam filminde ağırlıklı olarak yer alıyor. avatarı. Jake Sully (Sam Worthington) ve Neytiri (Zoe Saldaña), Dünya’dan gelen güçler Na’vi’yi kolonileştirmeye çalışırken çaresizce ailelerini hayatta ve güvende tutmaya çalışırken, Metkayina klanına katılmak zorunda kalırlar. İnsanlar yaklaşırken, Na’vi bir kez daha silahlanmak ve çalınan çocukları Spider’ı (Jack Champion) geri almaya çalışmak zorunda kalır.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Weaver’dan Kiri, Neytiri ve Jake’in evlatlık kızıdır ve film boyunca Pandora dünyasıyla daha rahat bağlantı kurar. Weaver, karakterinin aksine sette veya inanılmaz derecede önemli olan Kiri olarak nadiren rahattı. avatarı karakter. Doğrudan ile yapılan bir röportajda bildirmektedir. D23 Dergisikendini setteki yeri ile mücadele ederken buldu. Avatar: Suyun Yolu. Weaver’a göre Cameron, ona inanılmaz derecede acımasız bir şekilde seslenerek yerleşmesini sağlamak için sert bir adım atmaya karar verdi. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

“Çoğu zaman Kiri için ıstırap çekiyordum. Karşıma gerçekte ne çıktığı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Takip edemedim. Bunu düşünmek istemedim ve Jim hiçbir şey söylemedi. Bir gün ağzımdan herhangi bir geri bildirim alamamakla ilgili mızmız bir şikayette bulundum ve Jim döndü ve ciddi bir sesle, ‘Güvensiz olmayı bırakmalısın. Kim olduğun, kaç yaşında olduğun ve kariyerinde yaptıkların için gerçekten uygunsuz.’ Yani bu beni susturdu. Onu yüksek sesle ve net bir şekilde duydum.”

İlgili: James Cameron, Avatar 2’de Titanik’i Kasıtlı Olarak Kopyaladı mı?


Avatar Neden Bu Kadar Korkutucu?

Avatar Bir Uzaylıya Dokunuyor

Cameron, Weaver’a gereksiz yere sert davranmış olsa da, deneyiminin, özellikle teslim ettiği performans göz önüne alındığında, Kiri için endişelenmesini yersiz hale getirdiği konusunda haklıydı. Dory’yi Bulmak, ve Ormanda kabin, Weaver zaten önemli bir rolü nasıl yöneteceğinin gayet iyi farkında. Weaver’ın karakteri, anahtarıdır. avatarıyalnızca bilet satışlarından 4 milyar doların üzerinde kazanan bir franchise, bu nedenle performansı konusunda gergin olması anlaşılabilir.

İçinde bulunulan koşullar dikkate alındığında, avatarı Filmler çekildiğinde, Weaver’ın performansının nasıl sonuçlanacağından neden emin olmadığını anlamak kolaydır. performans sergileyenler avatarı hareket yakalama takımlarında çalışıyorlar (ve ikinci filmin birçok sahnesi su altında çekildi). Ayrıca Weaver, filmde bir önceki filmdeki karakterinin kızı olan 14 yaşındaki bir karakteri canlandırıyor. Tüm bunlar, en deneyimli aktörlerde bile güvensizlik uyandırır.

Sigourney Weaver İçin Sırada Ne Var?

Avatardaki Mektup

Weaver muhtemelen avatarı bir süredir franchise. çoğu iken Avatar 3 ve ilk eylemi Avatar 4 çoktan filme alınmış, Avatar 5 henüz yapım aşamasında değil ve ortaya çıkan gücü göz önüne alındığında, Kiri’nin ilerlemelerinde büyük bir rol oynaması muhtemel. avatarı bir yana, Weaver da başrolde yer alacak. Alice Hart’ın Kayıp Çiçekleri, bir büyükanne ve travma geçirmiş genç torunu hakkında yaklaşan bir Amazon şovu. Seyirciler Weaver’ın Kiri’si hakkında sersemlemişken, onun için bir süre karada bir karakter oynamaya geri dönmesi daha rahatlatıcı olabilir. avatarı sonra franchise Avatar: Su Yolu.

Devamı: Avatar 2’nin Dünya Tease’i En Büyük Orijinal film DüzeltmesiKaynak: D23 Dergisi (üzerinden Doğrudan)

Teknory