Keanu Reeves Constantine 2 İçin Aksiyon Dolu Fan Fragmanıyla Geri Dönüyor

Özet Keanu Reeves’in 2005 yapımı filminin devamı olan Constantine 2 halen geliştirilme aşamasında olup yönetmen Francis Lawrence ve senarist Akiva Goldsman geri dönüyor. Constantine 2 hakkında çok az güncelleme oldu, ancak bir hayran fragmanı, hikayenin orijinalinden yıllar sonra devam ettiğini ve Alexandra Daddario’nun Zatanna rolünde olduğunu hayal ediyor. Constantine 2’nin durumu hakkında belirsizlik var, çünkü […]

Keanu Reeves Constantine 2 İçin Aksiyon Dolu Fan Fragmanıyla Geri Dönüyor

Özet

  • Keanu Reeves’in 2005 yapımı filminin devamı olan Constantine 2 halen geliştirilme aşamasında olup yönetmen Francis Lawrence ve senarist Akiva Goldsman geri dönüyor.
  • Constantine 2 hakkında çok az güncelleme oldu, ancak bir hayran fragmanı, hikayenin orijinalinden yıllar sonra devam ettiğini ve Alexandra Daddario’nun Zatanna rolünde olduğunu hayal ediyor.
  • Constantine 2’nin durumu hakkında belirsizlik var, çünkü sessizce iptal edilmiş olabilir, ancak karakterin DC Universe’e dahil edilmesiyle ilgili spekülasyonlar var.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Keanu Reeves yeni filmde John Constantine rolünü yeniden canlandırıyor Konstantin 2 yeni bir doğaüstü tehditle karşı karşıya kaldığı hayran fragmanı. 2005’te çıkmasına rağmen Reeves’in Konstantin DC’nin Hellblazer’ına dayanan çalışmalarda bir devam filmi olduğu için franchise görünüşte ilerliyor. Eylül 2022’de açıklandı Konstantin 2 yönetmen Francis Lawrence devam filmini yönetmeye, Akiva Goldsman ise senaryoyu yazmaya geri dönüyor.

İlk güncellemenin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti Konstantin 2 düştü ve ikinci taksitle ilgili çok az güncelleme oldu veya hiç güncelleme olmadı. Dünya bu konuda daha fazlasını duymayı beklerken Konstantin 2, HD’yi kontrol eder devam filmi için Reeves’in bir sonraki filminin ne olabileceğine dair fikir kanıtı niteliğinde bir hayran fragmanı yayınladı.

Konstantin 2 hayran fragmanı orijinal filmden yıllar sonrasını ele alıyor ve onun bugün nerede olduğunu ve bu senaryoda karşılaşabileceği bazı tehditleri gösteriyor. Buna ek olarak, Konstantin 2 hayran fragmanında ayrıca Alexandra Daddario, Konstantin’in çizgi romanlardaki en yakın müttefiklerinden biri olan ikonik DC kahramanı Zatanna rolünde yer alıyor.

İLGİLİ: Keanu Reeves’in Constantine’i Geri Dönebilecek 4 DC Filmi ve Gösterisi


Constantine 2 Gerçekten Oluyor mu?

Amerika Yazarlar Birliği’nin grevi, konuyla ilgili yeni güncellemeleri kesinlikle engelledi. Konstantin 2Birkaç hafta önce sona erdiği için devam filminde neler olup bittiği hala belirsiz. Yeni bir DC Evreni yolda olsa da, hâlâ yenileri olacak. Başka dünyalar filmler ve sözde burası Konstantin 2 ancak birçok büyük Hollywood filminde olduğu gibi, Konstantin 2 sessizce iptal edilmiş olabileceği için başka bir kayıp proje olabilir.

Bir olasılık, DC Studios’un, Reeves’in Constantine’ini bir Elseworlds hikayesi haline getirmek yerine James Gunn’ın DC Evrenine dahil etmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor olabileceğidir. Teorik olarak Konstantin 2 Özellikle franchise daha önce DCEU için fazla eksantrik veya ton açısından farklı kabul edilebilecek rakamları dahil etmeyi hedefliyorsa, DC Universe’de kolayca gerçekleşebilir. Sahip olmak Konstantin Filmlerin DC Evreni için canon olması aynı zamanda diğer doğaüstü DC karakterlerini Reeves’in hikayesine dahil etmenin ve hatta sonunda Justice League Dark gibi bir şey kurmanın bir yolu olabilir.

Reeves kadar ünlü ve sevilen birinin DC Evreninde Constantine olarak yer alması ve dolayısıyla diğer DC kahramanları ve kötü adamlarıyla etkileşime girebilmesi, gelecek süreklilik için yalnızca bir artı olacaktır. David Corenswet’in Süpermen’i gibi birinden daha yaşlı bir Konstantin’i görmek de merak uyandırıcı olurdu, bu da DC Evreninin Çelik Adam’dan önce gelen kahramanlar fikrini daha fazla keşfetmesine olanak tanır. Ancak şimdilik ne olacağını zaman gösterecek Konstantin 2, ve hatta bu noktada Warner Bros Discovery ve DC Studios tarafından takip ediliyorsa.

Kaynak: HD’yi kontrol eder/Youtube

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory