Gears Of War’un Yaratıcısı, Zack Snyder’ın Potansiyel Film Yönetmeni Olduğunu Parıldayarak Onayladı

Özet Gears of War’ın yaratıcısı Cliff Bleszinski, Snyder’ın mevcut fikri mülkiyetle çalışma konusundaki yeteneğine atıfta bulunarak film uyarlamasını potansiyel olarak Zack Snyder’ın yönetmesini onayladı. Snyder’ın Dawn of the Dead ve 300 gibi uyarlamalardaki başarısı, Bleszinski’nin projeye çok uygun olacağına inanmasını sağlıyor. Army of the Dead’in Snyder’ın Netflix ile ilişkisi üzerindeki etkisi ve Dave Bautista’nın desteği […]

Gears Of War’un Yaratıcısı, Zack Snyder’ın Potansiyel Film Yönetmeni Olduğunu Parıldayarak Onayladı

Özet

  • Gears of War’ın yaratıcısı Cliff Bleszinski, Snyder’ın mevcut fikri mülkiyetle çalışma konusundaki yeteneğine atıfta bulunarak film uyarlamasını potansiyel olarak Zack Snyder’ın yönetmesini onayladı.
  • Snyder’ın Dawn of the Dead ve 300 gibi uyarlamalardaki başarısı, Bleszinski’nin projeye çok uygun olacağına inanmasını sağlıyor.
  • Army of the Dead’in Snyder’ın Netflix ile ilişkisi üzerindeki etkisi ve Dave Bautista’nın desteği onun Gears of War filmi için değerlendirilmesinde rol oynamış olabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Savaş Gears’ı yaratıcı Cliff Bleszinski, popüler video oyunu serisinin film uyarlamasını potansiyel olarak yönetmesi için Zack Snyder’a onay verdi. Video oyunu özelliğini hayata geçirmek için yapılan çok sayıda girişimin ardından Netflix, projede şansını deneyen son şirket oldu ve Kasım 2022’de hem yeni bir film hem de yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisinin duyurusunu yaptı. Daha sonra bu yılın Ağustos ayında Snyder, bu projeye olan ilgisini açıkladı. her ikisine dayalı bir film yönetmek Halo veya Savaş Gears’ı oyunlar.

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında ComicBook.comBleszinski’ye Snyder’ın yorumları ve konuyla ilgili ne düşündüğü soruldu. Asi Ay Netflix’in sorumluluğunu üstlenecek yönetmen daha önce duyurulmuştu Savaş Gears’ı film. Snyder’ınkinden hoşlanmasa da Ölülerin OrdusuBleszinski onun bir “Mevcut fikri mülkiyetle çalışırken muhteşem bir yönetmen” ve projeye çok uygun olacağına inanıyordu. Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

“Açıkçası Zack Snyder’ın mevcut fikri mülkiyet üzerinde çalışırken muhteşem bir yönetmen olduğunu düşünüyorum. Sanırım bunu yaptığında, bazı süper kahraman filmlerinin Ölülerin Şafağı’nın yeniden çevrimi olduğunu düşünüyorum, 300’ü yaptığında. Bir uyarlama olarak 300, bütün bir türü tanımladı. [filmmaking]yavaş çekim ve hızlı tavalar. Ama hayranları çok kudurmuş durumda ve olay şu ki onun bu iş için çok uygun olduğunu düşünüyorum.”


Snyder Liderliğindeki Gears of War Filmi İçin Army of the Dead Neden Önemli Olabilir?

Dave Bautista ve Zack Snyder, Army of the Dead setinde.

Her ne kadar Snyder giderek artan bir şekilde kendi orijinal filmlerini üretmeye yöneliyor olsa da, büyüyen sinema deneyiminin de gösterdiği gibi Asi Ay evreninde, kariyerinin ilk yılları büyük ölçüde mevcut fikri mülkiyete yaptığı uyarlamalarla tanımlandı. George A. Romero’nun 2004 yapımı yeniden yapımıyla başlıyor Ölülerin Şafağı ve eski DC Genişletilmiş Evren’deki rolüyle doruğa ulaşıyor, Ölülerin Ordusu 2011’deki eleştirilerin ardından tamamen orijinal bir hikaye anlatmaya yönelik ikinci girişimiydi. Sucker Punch.

Bunu akılda tutarak, Bleszinski’nin Snyder’ın kendi zombi soygunu filminden hoşlanmaması bir ölçüde anlaşılabilir olabilir. Ancak Snyder liderliğindeki Savaş Gears’ı onsuz mümkün olabileceği bile düşünülmeyebilirdi. Snyder’ın adı projenin olası yönetmeni olarak anılmadan önce bile, Ölülerin Ordusu yıldız Dave Bautista zaten vokal yapmıştı başrolde yer almak istediği hakkında Savaş Gears’ı karakter Marcus. Eski WWE yıldızı, Snyder’a olan övgüsünde de oldukça coşkulu davrandı ve film yapımcılığına uygulamalı yaklaşımını aktif olarak savundu.

Dahası, Ölülerin Ordusu yalnızca Snyder’ın Netflix ile mevcut çalışma ilişkisini kurmaktan değil, aynı zamanda mevcut potansiyel oyuncuyla iyi bir ilişki kurmaktan da sorumludur. Savaş Gears’ıMarcus’tu. Eğer Snyder sonunda filmi yönetirse Savaş Gears’ı Filmin orijinal zombi filmi üzerindeki çalışması nedeniyle hiç de küçük bir kısmı olmayacak. İronik bir şekilde, eğer Netflix projeyi yönetmesi için ondan yardım almayı seçerse, bu onun planlanan devam filmine de yol açabilir. Ölülerin Gezegeni video oyunu uyarlaması lehine ikinci plana atılıyor.

Kaynak: ComicBook.com

Teknory