‘Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum’ Yıldızı Devam Planlarında Frenleri Pompalıyor

Columbia Resimleri ile Görüntü Planlanan devam filminin arkasındaki stüdyo için biraz garip bir anda geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum, filmin sözde geri dönen yıldızı Freddie Prinze Jr., hayranların en sevdiği kült korku klasiğini takip etme ihtimaline biraz soğuk su döktü. Prinze Jr., yapım stüdyosu kendisinin ve rol arkadaşı Jennifer Love Hewitt’in yapım aşamasındaki rollerini yeniden […]

‘Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum’ Yıldızı Devam Planlarında Frenleri Pompalıyor

Columbia Resimleri ile Görüntü

Planlanan devam filminin arkasındaki stüdyo için biraz garip bir anda geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum, filmin sözde geri dönen yıldızı Freddie Prinze Jr., hayranların en sevdiği kült korku klasiğini takip etme ihtimaline biraz soğuk su döktü.

Prinze Jr., yapım stüdyosu kendisinin ve rol arkadaşı Jennifer Love Hewitt’in yapım aşamasındaki rollerini yeniden üstleneceğini görecek bir devam filmi duyurduğunda Original film‘in biraz atladığını açıkladı. Söyledi Çizgi roman:

“Original Films, Love ve benim bunu yapacağımızı duyurdu. Ama bana hiçbir şey teklif etmediler. Bu arada yapmamam gereken o duyuruyu yaptıktan sonra yönetmenle oturup görüştüm. Ama bizim işimizde hep oluyor. Yönetmenle oturdum ve bana harika bir fikir verdi. Ama böyle göreceğiz. Herhangi bir senaryo okumadım ve herhangi bir teklif almadım. Ben sadece masadaki tüm kartlar oluyorum. Utangaç olmaya ve bu aptal Hollywood sırlarını saklamaya artık inanmıyorum. 47 yaşındayım. Bunun için zamanım yok. Ailemdeki erkekler o kadar uzun yaşamıyor.”

Öyle görünüyor ki, yıldız ve stüdyo arasındaki iletişim boru hattı bir noktada bozuldu. devamı iken geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum hala muhtemel görünüyor, orijinal yıldızlarından birinin geri dönüp dönmeyeceği konusunda bir soru işareti beliriyor.

Bütün bu fiyasko bize, Alpine Formula 1 takımının geçen yıl Oscar Piastri’nin takımlarına atanacağını vaktinden önce duyurmasını hatırlatıyor, sadece sürücünün basın açıklamasını çürütmesi ve onun yerine McLaren için süreceğini duyurması. Konudan sapıyoruz, ancak her iki örnek de eğlenceli PR felaketleri.

Görünüşe göre duyuruya şaşıran tek kişi Freddie Prinze Jr. değilmiş.

Teknory