Bu 500HP Lamborghini Miura Aslında Kılık Değiştirmiş Bir Pontiac Fiero

Yukarıda belirtildiği gibi, V8Archie, bir kopya oluşturucudan ziyade öncelikle bir özelleştirme hizmetidir. Miura/Fiero karışımı, Miura’nın Monte Carlo görünümünü Fiero’nun güçlü kemikleriyle birleştiren, ardından her ikisini de rekabet etmeye hazır bir motora bağlayan gururlu bir niyet beyanından daha az bir tekrardır. Ortadan motorlu replika, C6 Corvette ve çılgın Drakan Spyder’a güç veren aynı fabrika olan bir […]

Bu 500HP Lamborghini Miura Aslında Kılık Değiştirmiş Bir Pontiac Fiero

Yukarıda belirtildiği gibi, V8Archie, bir kopya oluşturucudan ziyade öncelikle bir özelleştirme hizmetidir. Miura/Fiero karışımı, Miura’nın Monte Carlo görünümünü Fiero’nun güçlü kemikleriyle birleştiren, ardından her ikisini de rekabet etmeye hazır bir motora bağlayan gururlu bir niyet beyanından daha az bir tekrardır. Ortadan motorlu replika, C6 Corvette ve çılgın Drakan Spyder’a güç veren aynı fabrika olan bir GM LS3 V8’e sahiptir. Bu tür bir güç ile hafif, aerodinamik Miura gövdesi arasında, replika tahmini 500 bhp güç veriyor. Sonuç, bir Lambo gibi görünen güçlü bir Amerikan kas arabasından daha az bir ders kitabı yeniden yapımıdır.

Bununla birlikte, ayrıntılar da kusursuz. Olarak Araba Kepçeleri raporlar, kabin detaylarından öne açılan kaputuna ve açılır farlara kadar her şey Miura’ya bir eldiven gibi uyuyor. Mühendislik titizliği de estetikle sınırlı değildi. İnşaatçılar, Miura’nın boyutlarına tam olarak uyması için arabanın dingil mesafesini beş inç artıracak kadar ileri gittiler.

Kısacası, bu bir harika. V8Archie burada özel bir şey inşa etti – bir şekilde her ikisinin de hakkını veren bir Amerikan kas arabasının temeli üzerine inşa edilmiş bir Lamborghini kopyası.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow