“Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” Yıldızının Eski Bir Devam Filminin Çalışmalarında Olduğuna Dair Fikri Yoktu

Columbia Resimleri ile Görüntü Orijinal geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997’de piyasaya sürüldüğünde bir kült klasiği haline geldi. Lois Duncan’ın 1973 tarihli aynı adlı kitabından uyarlanan korku filmi, bir kutlama gecesinden sonra trajik bir kazayı örtbas etmeye çalışan dört küçük kasaba arkadaşını anlatıyor. Grubun ilk planı, yeniden bir araya geldiklerinde bir manyağın onları takip etmesiyle […]

“Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” Yıldızının Eski Bir Devam Filminin Çalışmalarında Olduğuna Dair Fikri Yoktu

Columbia Resimleri ile Görüntü

Orijinal geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997’de piyasaya sürüldüğünde bir kült klasiği haline geldi.

Lois Duncan’ın 1973 tarihli aynı adlı kitabından uyarlanan korku filmi, bir kutlama gecesinden sonra trajik bir kazayı örtbas etmeye çalışan dört küçük kasaba arkadaşını anlatıyor. Grubun ilk planı, yeniden bir araya geldiklerinde bir manyağın onları takip etmesiyle beklenmedik bir hal alır.

geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum Jennifer Love Hewitt, Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar ve Ryan Phillipe rol aldı. film vizyona girdiği sırada dünya çapında 125 milyon doların üzerinde gelir elde etti. Bu başarı, biri orijinal kadro üyelerinden bazılarının yer aldığı, diğerinin olmadığı ve şimdi iptal edilmiş bir Amazon dizisi olan birden fazla devam filmi doğurdu. Prinze Jr. ve Hewitt’in kabul edilirse rollerini yeniden üstleneceği iddia edilen Sony’nin yeniden başlatmasıyla ilgili son konuşmalarla, birçok kişi orijinal filmde iki ana karakterin ölmesine rağmen başka birinin geri dönüp dönmeyeceğini merak etti.

Bu soru, 10 Şubat’ta Phillipe ile yaptığı bir röportaj sırasında ortaya çıktıktan sonra biraz cevaplandı. Bu gece eğlence proje hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi. Yeniyi yapması için kendisine yaklaşılıp yaklaşılmadığı sorulduğunda geçen yaz Ne Yaptığını BiliyorumPhillipe dedi ki,

“Biri bana bundan bahsetmişti. Neden bahsettiğini bilmiyorum bile… Bunu bilmiyorum bile. En son Amazon’da bir dizi yaptıklarını biliyordum.

Phillipe, yeni filmden haberi olmamasına rağmen daha sonra kendisinden geri dönmesi istenirse “kesinlikle buna açık olacağını” açıkladı. 48 yaşındaki oyuncu şunları söyledi:

“Bu insan grubunu seviyorum. Geçenlerde Sarah Michelle’i gördüm, evet harika bir grup.”

Yeni hakkında detaylar geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum sınırlıdır. Halka sağlanan tek bilgi, Jennifer Kaytin Robinson’ın devam filmini yönetmeye hazır olduğuydu. Aynı zamanda, Neal H. Moritz şu anda yapımcı olarak geri dönmek için görüşmelerde bulunuyor.

Teknory