God of War Ragnarök Fotoğraf Modu Lansmandan Sonra Gelecek, Santa Monica Studio Açıkladı

God of War Ragnarök, lansman sırasında bir fotoğraf modu içermeyecek. Geliştirici Santa Monica Studio, bir tweet’te, heyecanla beklenen aksiyon devamı için oyun içi fotoğraf çekme modunun, yayın sonrası bir yamanın parçası olarak tanıtılacağını doğruladı. Günümüz PlayStation’a özel oyunları – Spider-Man: Miles Morales’ten The Last of Us Part I’e kadar – kapsamlı bir fotoğraf modu içermesi, […]

God of War Ragnarök Fotoğraf Modu Lansmandan Sonra Gelecek, Santa Monica Studio Açıkladı

God of War Ragnarök, lansman sırasında bir fotoğraf modu içermeyecek. Geliştirici Santa Monica Studio, bir tweet’te, heyecanla beklenen aksiyon devamı için oyun içi fotoğraf çekme modunun, yayın sonrası bir yamanın parçası olarak tanıtılacağını doğruladı. Günümüz PlayStation’a özel oyunları – Spider-Man: Miles Morales’ten The Last of Us Part I’e kadar – kapsamlı bir fotoğraf modu içermesi, oyuncuların çeşitli düzenleme araçlarıyla uğraşmalarına izin vermeleri ve eklenen yeteneklerle ayrıntıları hayranlıkla incelemelerine izin vermeleriyle ünlüdür. Ancak gelişmekte olan sanal fotoğrafçıların God of War Ragnarök ile daha uzun süre beklemesi gerekecek.

Bununla birlikte, açılışta bir fotoğraf modunun olmaması, Santa Monica Studio’nun yönettiği GoW yeniden başlatma serisi için olağandışı değil. 2018’deki God of War bile, PS4’te piyasaya sürüldükten yaklaşık bir ay sonra, oyun için bazı UI tweaks içeren 1.20 sürümü güncellemesinin bir parçası olarak modu aldı. O zamanki fotoğraf modu, filtreler, özel kenarlıklar, logo filigranları, kamera kaydırma ve pozlama ve odak seviyelerini içeriyordu. Umarım yakında çıkacak olan God of War Ragnarök, daha iyi bir fotoğraf çekme ve paylaşma deneyimi sunmak için özellik setini geliştirir.

Bu haftanın başlarında, stüdyo bir geliştirme odaklı video, God of War Ragnarök’te savaş animasyonlarını ve düşman tasarımını vurgular. 2018 versiyonu Kratos ve genç Atreus’un Devlerin Dağ Tepelerine yolculuk ettiğini gördü, ikincisi hem geçiş hem de dövüş dizileri açısından beceri setinize oldukça bağımlıydı. Fimbulwinter’ın ortasında – itibari kıyametin başlangıcı – üç yıl geçti, artık genç bir Atreus, kişilik ve dövüş tarzlarında değişiklikler göstererek, bir sorumluluktan çok bir ortak olarak hizmet ediyor. Oyun animatörü Grace Pan, geliştirici günlüğünde, “Bu oyun için, Atreus’un bir yol arkadaşı olarak kendi başına daha bağımsız hareket ettiğini göreceksiniz” dedi.

God of War Ragnarök savaş tasarımcısı Steven Oyarijivbie, “Böylece Kratos daha güçlü hale geldikçe, her silahın savaş derinliğini artıracak daha yeni kombinasyonlara ve daha yeni yeteneklere erişebilecek” diye açıklıyor. Kıskaç, Kratos’un Blades of Chaos’u kullanmasına ve keskin uçlarını Batman: Arkham oyunlarına benzer şekilde yükseltilmiş çıkıntılara mandallamak ve kendini yukarı çekmek için kullanmasına izin veren yeni bir özelliktir. Kalkan yükü ayrıca hem savuşturma hem de engelleme uzmanlarına hitap eden bir genişleme görüyor.

Örneğin, yeni Cesur’un boyutu daha küçüktür ve düşmanları savurma ve onları şaşırtma yeteneğini geliştiren son saniye savuşturmalarına veya sapmalarına izin verir. Bu arada, Taş Duvar daha vahşi bir seçimdir – daha yavaş hareket eder ve gelen canavarlardan bir ton hasarı emer. Santa Monica Studio ayrıca, 2018 versiyonunda bir dokunuşla Leviathan Axe’ı geri çağırmayı amaçlayan üçgen düğmesine yeni bir yetenek ekledi. God of War Ragnarök’te tutmak, silaha atanmış bir imza hamlesini etkinleştirerek ağır hasar verir. Bu, şok ölçerin kurulmasıyla tetiklenen düşme öncesi saldırılara ve kafa kesmelere ek olarak yapılır.

God of War: Ragnarök 9 Kasım’da PS4 ve PS5 için çıkıyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow