Google, 2024 Bard istek listenizi istiyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Google, yeni özellikler ve ince ayarlar için Bard kullanıcılarından çevrimiçi geri bildirim istiyor. En popüler kullanıcı isteklerinden bazıları, bir uygulama ve görüntü oluşturma akıllılarını içerir. Bard, Google’ın ChatGPT ve Bing Chat’e rakibi olup, daha akıllı, daha hızlı bir chatbot deneyimini masaya getiriyor. Yine de kesinlikle geliştirilebilecek alanlar var ve […]

Google, 2024 Bard istek listenizi istiyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google, yeni özellikler ve ince ayarlar için Bard kullanıcılarından çevrimiçi geri bildirim istiyor.
  • En popüler kullanıcı isteklerinden bazıları, bir uygulama ve görüntü oluşturma akıllılarını içerir.

Bard, Google’ın ChatGPT ve Bing Chat’e rakibi olup, daha akıllı, daha hızlı bir chatbot deneyimini masaya getiriyor. Yine de kesinlikle geliştirilebilecek alanlar var ve Google gerçekten de çevrimiçi olarak kullanıcılardan geri bildirim istiyor.

Bard ürün müdürü Chris Gorgolewski, Reddit’te “2024 Bard istek listesi” (s/t: 9to5Google), kullanıcılara 2024’te Bard’da hangi değişiklikleri ve özellikleri görmek istediklerini soruyoruz.

Kullanıcılardan en çok olumlu oy alan yanıtlardan bazıları arasında Bard uygulaması, sansürü azaltma yeteneği, gelişmiş kod oluşturma yetenekleri ve görüntü oluşturma yer alıyor. Diğer önemli kullanıcı istekleri arasında bazı görevler için kalıcı bellek, Google Home entegrasyonu ve ChatGPT’ye benzer özel talimatlar yer alıyor.

Google çalışanı Jack Krawczyk de X’te bir liste yayınladı, kullanıcıların Bard’a yönelik ilk dört isteğini gösteriyor. Bu istekler arasında sohbet robotunun halüsinasyonları üzerinde daha fazla kontrol, geliştirilmiş çok modluluk (yani Bard’ı kullanmak ve oluşturmak için daha fazla yol), bir uygulama ve son teknoloji özellikleri test etmek için Bard Advanced yer alıyordu. Krawczyk ayrıca X kullanıcılarını kendi isteklerini göndermeye çağırdı.

Google’ın kullanıcılardan Bard geri bildirimi talep ettiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz, bu nedenle bu özelliklerin ve ince ayarların çoğunun önümüzdeki aylarda ekip tarafından hayata geçirileceğini umuyoruz.


Google, 2024 Bard istek listenizi istiyor

Teknory