Google One, önemli abone aboneliği aşamasını geçti

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Google One kısa süre önce 100 milyon aboneyi geçti. Cuma sabahı duyuru Sundar Pichai tarafından X’te yapıldı. Bu kilometre taşı, Gemini’nin ve yeni Google One AI Premium Planının lansmanıyla tam olarak örtüşüyor. Google için önemli bir hafta oldu. Dün Bard’ın markasını Gemini olarak yeniden adlandıran ve yapay zeka ile […]

Google One, önemli abone aboneliği aşamasını geçti

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google One kısa süre önce 100 milyon aboneyi geçti.
  • Cuma sabahı duyuru Sundar Pichai tarafından X’te yapıldı.
  • Bu kilometre taşı, Gemini’nin ve yeni Google One AI Premium Planının lansmanıyla tam olarak örtüşüyor.

Google için önemli bir hafta oldu. Dün Bard’ın markasını Gemini olarak yeniden adlandıran ve yapay zeka ile ilgili bazı yeni özellikleri kullanıma sunan teknoloji devi, bugün Google One hizmetine 100 milyon aboneyi geçti. Bu önemli dönüm noktasının zamanlaması bundan daha iyi olamazdı.

Dönüm noktası niteliğindeki başarı şuydu: X’te duyuruldu (eski adıyla Twitter) Cuma sabahı Google ve ana şirketi Alphabet’in CEO’su Sundar Pichai tarafından. Pichai, yeni başlatılan Google One AI Premium Planıyla ivme kazanmaya değinmeye devam etti.

Google One, şirketin tüm kullanıcıların erişebileceği ücretsiz özelliklerin yanı sıra ekstra avantajlar sağlayan amiral gemisi bulut hizmetidir. Ücretli aboneler, ücretsiz 15 GB Google Drive bulut depolama alanı tahsisini 100 GB veya daha fazlasına çıkarmanın yanı sıra, ekstra Google Fotoğraflar düzenleme özelliklerine, depolama alanı paylaşım seçeneklerine, Google One VPN’e ve diğer avantajlara da erişebilir.

Düne kadar ABD’deki Google One aboneleri aylık 1,99 ABD doları tutarındaki Temel Plan veya aylık 9,99 ABD doları tutarındaki Premium Plan arasından seçim yapabiliyordu. Yeni AI Premium Planı artık aylık 19,99 ABD doları karşılığında mevcut ve mevcut Premium Plana bir dizi yapay zeka ekstrası ekliyor. Bunlar arasında Gemini Advanced’e erişimin yanı sıra, Gmail, Dokümanlar ve kullanıma sunulduğunda diğer Google programlarında Gemini’den yardım da yer alıyor.

Bir ipucu var mı? Bizimle konuş! Çalışanlarımıza news@androidauthority.com adresinden e-posta gönderin. Anonim kalabilir veya bilgi için övgü alabilirsiniz, bu sizin seçiminiz.


Google One, önemli abone aboneliği aşamasını geçti

Teknory