Nicolas Cage Rüya Senaryosu Film Görüntüsünde Tamamen Farklı Görünüyor

Ev film Haberleri Nicolas Cage Rüya Senaryosu film Görüntüsünde Tamamen Farklı Görünüyor Kristoffer Borgli’nin yönettiği A24 komedisi Dream Scenario’ya ilk bakışta Nicolas Cage, huysuz bir profesör olarak tamamen farklı görünüyor. Nicolas Cage’e ilk bakış Rüya Senaryosu vardı. Çeşitli tuhaf performanslarıyla tanınan Oscar ödüllü aktör, Michael Sarnoski’nin filmindeki muhteşem performansı sayesinde son zamanlarda kariyerinde bir şekilde […]

Nicolas Cage Rüya Senaryosu Film Görüntüsünde Tamamen Farklı Görünüyor

Kristoffer Borgli’nin yönettiği A24 komedisi Dream Scenario’ya ilk bakışta Nicolas Cage, huysuz bir profesör olarak tamamen farklı görünüyor.


Nicolas Cage’e ilk bakış Rüya Senaryosu vardı. Çeşitli tuhaf performanslarıyla tanınan Oscar ödüllü aktör, Michael Sarnoski’nin filmindeki muhteşem performansı sayesinde son zamanlarda kariyerinde bir şekilde yeniden canlanma yaşadı. Domuz, değerli yiyecek arama domuzu ondan çalınan münzevi bir yer mantarı avcısı olarak. Cage bunu meta-komedide kendisinin kurgulanmış bir versiyonunu oynayarak takip etti. Devasa Yeteneğin Dayanılmaz Ağırlığıve ayrıca önümüzdeki günlerde Drakula olarak beklenen bir dönüşe sahip. Renfield film. Ancak bu, Cage’in yakın gelecek için sıraladığı ilgi çekici rollerden yalnızca biri.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Cage ayrıca A24 adlı komedi filminde rol alacak. Rüya SenaryosuEkim 2022’de çekime başlayan . Şimdi, Cage’in yeni komedisine ilk bakış çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve yönetmen tarafından paylaşıldı. Kristoffer Borgli Instagram’da. toplam üç Rüya Senaryosu görüntüler, filmin fıçı tahtasını çalışırken ve saçsız bir profesörü oynarken tamamen farklı görünen kostümlü Cage’i ortaya koyuyor. Aşağıdaki resimlere göz atın:

İlgili: Her A24 Korku Filmi En Kötüden En İyiye Sıralandı


Rüya Senaryosu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Nic Cage, TUWOMT'ta bornozuyla bir uçurumun kenarında

Rüya Senaryosu Herkesin rüyasında açıklanamaz bir şekilde göründükten sonra bir gecede şöhrete ulaşan sıradan, huysuz bir profesörü takip ediyor. Filme ilk bakışa göre, Cage (saç ve makyaj departmanının yardımıyla) kesinlikle huysuz bir profesörün parçası gibi görünebilir. Cage’in bağımsız sanat evi stüdyosuyla ilk işbirliğine işaret eden A24 filmi, Cage için kısa bir süre sonra gelen başka bir tuhaf komedi gibi geliyor. Devasa Yeteneğin Dayanılmaz Ağırlığıkendisinin daha genç bir versiyonuyla meşhur olduğu bir film.

Başroldeki Cage’e ek olarak, Rüya Senaryosu kadroda ayrıca Michael Cera, Julianne Nicholson, Tim Meadows, Kate Berlant, Dylan Baker ve Dylan Gelula yer alıyor. Tuhaf önermesinin ötesinde, için daha fazla olay örgüsü detayı Rüya Senaryosu gizli tutuluyor. film, ilk yönetmenlik denemesi olan Norveçli film yapımcısı Kristoffer Borgli tarafından yazıldı ve yönetildi. kendimden bıktımprömiyerini 2022 Cannes film Festivali’nde yaptı ve kara komedisi ile kültür karşıtı yorumlarıyla büyük beğeni topladı. Rüya Senaryosu A24 ile iki film çeken Ari Aster’in yapımcılığını üstleniyor. kalıtsal ve Yaz ortasıüçüncüsü ile, Beau korkuyor Joaquin Phoenix’in başrolde olduğu film 2023’te yolda.

Cage’e ilk resmi bakış Rüya Senaryosu filmin çekimlerinin biteceği tahmin edildikten kısa bir süre sonra gelir. Resmi bir onay olmasa da Borgli’nin ilk bakışı paylaşması, yapımın planlandığı gibi tamamlandığını ve A24’ün filmi 2024’te yayınlayabileceğini gösteriyor. kasap geçidi, Emeklilik Planı, Eski Yol, Şeytan için sempative Kum ve Taşlarve bu nedenle Cage’in post-Domuz rönesans yakın zamanda bitmeyecek.

Devamı: Nicolas Cage’in Drakula İlhamları En İyi Yeni Kariyer Numarasını Ortaya ÇıkarıyorKaynak: Kristoffer Borgli/Instagram

Teknory