Google Pixel 8 Pro, yeni renk özelliği ile tekrar sızdırıyor

TL;DR Google Pixel 8 Pro’yu gösteren bir tanıtım videosu sızdırıldı. Klip, tam olarak göründüğü gibi yapan yeni bir “Audio Magic Eraser” özelliğini tanıtıyor. Daha önce görülmemiş bir mavi renk grubu da var. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Google’ın Google Pixel 8 ailesi olarak bilinecek olan yaklaşan Pixel telefon listesiyle ilgili her zamanki düzenli sızıntı akışını gördük. […]

Google Pixel 8 Pro, yeni renk özelliği ile tekrar sızdırıyor

TL;DR

  • Google Pixel 8 Pro’yu gösteren bir tanıtım videosu sızdırıldı.
  • Klip, tam olarak göründüğü gibi yapan yeni bir “Audio Magic Eraser” özelliğini tanıtıyor.
  • Daha önce görülmemiş bir mavi renk grubu da var.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Google’ın Google Pixel 8 ailesi olarak bilinecek olan yaklaşan Pixel telefon listesiyle ilgili her zamanki düzenli sızıntı akışını gördük. Şimdi, ilk fark edildiği gibi 9to5Googlearacılığıyla X’te bir sızıntı (eski adıyla Twitter), bir sızıntımız daha var. Bu sefer, muhtemelen bir televizyon reklamı olarak kullanılacak bir tanıtım videosu.

Aşağıda görebileceğiniz videoda Google Pixel 8 Pro’nun “Audio Magic Eraser” adlı yeni bir özelliğini kullanan kaykaycıları görüyoruz. Beklendiği gibi, özellik, video kliplerden gereksiz sesleri kaldırmak için AI akıllılarını kullanır.

Klibin sonunda ise Pixel 8 Pro’nun kendisini görüyoruz. Telefon, oldukça iyi görünen bizim için yeni bir mavi renkte.

İlginç bir şekilde, reklam metninde art arda “Google Pixel 8” yazıyor, ancak videoda gördüğümüz tek şey Pixel 8 Pro. Bu, vanilya Pixel 8’in Audio Magic Eraser özelliğini de destekleyeceğini kuvvetle önerir.

Videonun garip janky renklerine dikkat edin. Bu muhtemelen bir sızıntı caydırıcıdır veya klibin dağıtıma hazır olmadığını belirlemenin başka bir yoludur. Gerçek reklam muhtemelen böyle görünmeyecek.

Google Pixel 8 Pro ve vanilya kardeşinin Ekim başında piyasaya sürülmesini bekliyoruz.


Google Pixel 8 Pro, yeni renk özelliği ile tekrar sızdırıyor

Teknory