Vivo X Flip’in gerçek dünya görüntüsü, bizi ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor

Weibo/Dijital Sohbet İstasyonu TL;DR Vivo X Flip’in gerçek dünyadan bir görüntüsü internette yayınlandı. Resim, sızan bir şemaya uygun olarak kapaklı katlanabilir bir telefonu gösteriyor. Bir vivo yöneticisi, o zamandan beri bir sürü X Flip özelliğini açıkladı. Güncelleme: 7 Nisan 2023 (03:06 ET): Vivo yöneticisi Jia Jingdong, bir sürü X Flip özelliği yayınladı. Weibo kapaklı katlanabilir […]

Vivo X Flip’in gerçek dünya görüntüsü, bizi ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor

Weibo/Dijital Sohbet İstasyonu

TL;DR

  • Vivo X Flip’in gerçek dünyadan bir görüntüsü internette yayınlandı.
  • Resim, sızan bir şemaya uygun olarak kapaklı katlanabilir bir telefonu gösteriyor.
  • Bir vivo yöneticisi, o zamandan beri bir sürü X Flip özelliğini açıkladı.

Güncelleme: 7 Nisan 2023 (03:06 ET): Vivo yöneticisi Jia Jingdong, bir sürü X Flip özelliği yayınladı. Weibo kapaklı katlanabilir ürünün lansmanından önce.

Yönetici, telefonun Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci, OIS’li 50MP ana kamera, 32MP selfie kamera ve eller serbest kullanım için Flex Mode tarzı bir seçenekle donatıldığını belirtiyor. Yine de bir lansman tarihi veya telefonun küresel pazarlara gelip gelmeyeceği hakkında bir kelime yok.

Orijinal makale: 3 Nisan 2023 (04:39 ET): Vivo’nun önümüzdeki aylarda X Flip akıllı telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor ve bu, firmanın ilk kapaklı katlanabilir telefonu olacak. zaten bir gördük sızdırılmış şematik ve teknik özellikler sızdırıldı, ancak görünüşe göre cihaza gerçek dünyadan ilk bakışımızı elde ettik.

Aktris Wang Ziwen’in elinde vivo X Flip’i tutan profesyonel bir fotoğrafı yayınlandı. çevrimiçi yayınlandı, sızdıran Dijital Sohbet İstasyonu Weibo’da bildirildi. Yukarıdaki kırpılmış sürümle aşağıdaki resme göz atın.

Vivo X Flip'i tutan Çinli aktris Wang Ziwen'in fotoğrafı.

Weibo/Dijital Sohbet İstasyonu

Fotoğraf, daha önce sızdırılan şemaya uygun katlanmış bir cihazı gösteriyor. Bu, Samsung Galaxy Z Flip 4 kapak ekranından çok daha büyük görünen, yatay odaklı bir kapak ekranı anlamına gelir. Bu daha büyük ekran boyutunun, CoverScreenOS gibi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan daha çok yönlü bir kapak ekranı anlamına geldiğini umuyoruz.

Aksi takdirde, vivo X Flip’e daha yakından bakıldığında, dairesel bir ZEISS markalı arka kamera muhafazası da görülür. Vivo’nun amiral gemisi telefonları, parlamayı azaltmak için kamera şirketinin özel lens kaplamasını da alma eğilimindedir, bu yüzden burada da durumun böyle olduğunu tahmin ediyoruz.

Bu görüntüden başka bir şey çıkaramıyoruz, ancak önceki bir sızıntı 6,8 inç 120Hz katlanır ekrana, Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC’ye ve 50MP + 12MP arka kamera sistemine işaret ediyor. Vivo’nun X Fold 2’yi önümüzdeki ay piyasaya sürmesi bekleniyor, bu nedenle X Flip’in de aynı etkinlikte piyasaya sürülmesi mantıklı.

Vivo X Flip’in gerçek dünya görüntüsü, bizi ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor

Teknory