Google Pixel Fold, Bazı Cazip Ekranlar ve Özelliklerle Sızıyor

İyi insanlarla ortak olan Steve’e göre Nasıl Çözülür? Bu sızıntı için Google, Pixel Fold için olası bir Mayıs 2023 lansman penceresine bakıyor. Steve ayrıca Pixel Fold’un kompakt bir katlanabilir telefon haline gelebileceğini belirtti – oldukça belirsiz OPPO Find N’ye oldukça benziyor. Cihazın açıldığında 7.69 inçlik bir iç ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Dış kapak ekranının […]

Google Pixel Fold, Bazı Cazip Ekranlar ve Özelliklerle Sızıyor

İyi insanlarla ortak olan Steve’e göre Nasıl Çözülür? Bu sızıntı için Google, Pixel Fold için olası bir Mayıs 2023 lansman penceresine bakıyor. Steve ayrıca Pixel Fold’un kompakt bir katlanabilir telefon haline gelebileceğini belirtti – oldukça belirsiz OPPO Find N’ye oldukça benziyor. Cihazın açıldığında 7.69 inçlik bir iç ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Dış kapak ekranının 5,79 inç çapında olması muhtemeldir. Telefonun 158,7 x 139,7 x 5,7 mm ölçülerindeki toplam kaplama alanı da katlanabilir bir telefon için nispeten kompakt.

Görüntülerden, Pixel Fold’un mevcut Pixel 7 serisinden birkaç tasarım ipucu aldığı açıkça görülüyor. Telefondaki en tanınabilir öğe, Pixel 7 serisinden düz bir yükseliş gibi görünen tanıdık kamera çarpmasıdır, ancak onu katlanabilir meraklıları için daha lezzetli hale getirmek için küçük tasarım değişiklikleri yapılmıştır. Örneğin, kamera çıkıntısı cihazın yan taraflarına doğru akmaz. Görüntülerden ayrıca Pixel Fold’daki arka kamera dizisinin üçlü bir kamera kurulumu barındırdığı ve Pixel Fold’un kapak ekranının yuvarlak kenarlar ve oldukça kalın çerçeveler aldığı da görülüyor.

Steve, Pixel Fold’un donanım özelliklerini açıklamakta yetersiz kalsa da, cihazı çevreleyen son bir sızıntı, telefonun Google’ın Tensor G2 CPU’sunu (Pixel 7 serisinde kullanılan aynı çip) kullanabileceğini gösterdi. Pixel Fold için Geekench puanları hayal kırıklığı yarattı. Ancak bunlar üretim öncesi birimler olduğu için nihai ürünün ne getireceğini söylemek mümkün değil.

Teknory