Google Pixel tablet ilk fiyat düşüşünü yaşıyor

Rita El Khoury / Android Kurumu Yazın başlarında yeni Google tablet için bazı ön sipariş teklifleri gördük, ancak lansmanından bu yana cihazda ilk kez düz bir fiyat düşüşü gördük. Zamanlama hoş bir sürpriz ve aynı zamanda okula geri dönüyorsanız ve akranlarınızı kıskandırmak istiyorsanız oldukça kullanışlı. Üç renk grubu da anlaşmada mevcuttur. Google Piksel Tablet Google […]

Google Pixel tablet ilk fiyat düşüşünü yaşıyor

Rita El Khoury / Android Kurumu

Yazın başlarında yeni Google tablet için bazı ön sipariş teklifleri gördük, ancak lansmanından bu yana cihazda ilk kez düz bir fiyat düşüşü gördük. Zamanlama hoş bir sürpriz ve aynı zamanda okula geri dönüyorsanız ve akranlarınızı kıskandırmak istiyorsanız oldukça kullanışlı. Üç renk grubu da anlaşmada mevcuttur.

Google Piksel TabletGoogle Piksel Tablet
AA Tavsiye Edilir

Google Piksel Tablet

Tabletin taşınabilirliği ve Nest Hub’ın akıllı özellikleri.

Pixel Tablet, Şarj Hoparlör Yuvasına yerleştirildiğinde Nest Hub akıllı ekran/hoparlör olarak ikiye katlanan, Tensor G2 destekli özelliklere sahip 10,95 inçlik bir tablettir.

Pixel Tablet, kendisini hem bir tablet hem de bir akıllı ekran olarak düşünmeyi seviyor. Google’ın özel Tensor G2 silikonundan güç alır ve 10,95 inç LCD ekrana, 8 MP ön ve arka kameralara ve 7.020 mAh pile sahiptir. Ürünle birlikte verilen Şarj Edilen Hoparlör Yuvası, onu Google Nest Hub görüntüsünde akıllı bir ekrana dönüştürür ve ortalama Android tabletinizden daha iyi netlikle odayı dolduran ses sunar. Bir tablet olarak, Google’ın çeşitli uygulamaları, yalnızca Pixel’e özel özellikleri ve Baktığınız Malzeme ile daha büyük bir ekranda tam Pixel deneyimini sunduğunu duyunca şaşırmayacaksınız. İki kat fiyat etiketine sahip amiral gemisi tabletlerle güç açısından rekabet etmiyor, ancak bu şekilde tasarlanmamıştı. Bu fiyata, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Bu Google Pixel Tablet anlaşmasının ne kadar süreceğini söyleyemeyiz, bu yüzden fırsatınız varken yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla kontrol edin.

Google Pixel tablet ilk fiyat düşüşünü yaşıyor

Teknory