Madame Web fragmanı nihayet önemli bir Örümcek Adam karakterini tanıtıyor

Madame Web, Örümcek Adam’ın hikâyesindeki en önemli karakterlerden birini tanıtıyor ve bu karakter çizgi romanlardan farklı görünüyor. Madame Web, filme alınması beklenen Örümcek Adam karakterleri arasında yer almadı. Üstelik hiç kimse fragmanın güzel görüneceğini düşünmüyordu. Yine de buradayız. Madam Web oluyor ve ilk ön izleme harika görünüyor. Bu yazarın sahip olduğu sorulardan biri düşmanın kim […]

Madame Web fragmanı nihayet önemli bir Örümcek Adam karakterini tanıtıyor

Madame Web, Örümcek Adam’ın hikâyesindeki en önemli karakterlerden birini tanıtıyor ve bu karakter çizgi romanlardan farklı görünüyor.

Madame Web, filme alınması beklenen Örümcek Adam karakterleri arasında yer almadı. Üstelik hiç kimse fragmanın güzel görüneceğini düşünmüyordu. Yine de buradayız. Madam Web oluyor ve ilk ön izleme harika görünüyor.

Bu yazarın sahip olduğu sorulardan biri düşmanın kim olacağıydı. Madame Web’in Yeşil Goblin gibi popüler bir düşmanı yok ve çok tanınan bir karakter de değil. Bu, kahramanların karşılaştığı kişinin iki şey olması gerektiği anlamına gelir. Havalı görünmeleri ve Örümcek Adam bilgisi açısından önemli olmaları gerekiyordu. Yaratıcı ekip bu hikaye için Ezekiel Sims’ten daha iyi birini seçemezdi.

Örümcek Adam’da Ezekiel Sims kimdir?

Örümcek Adam’ın güçlerinin mistik olduğu fikri J. Michael Straczynski’nin İnanılmaz Örümcek Adam: Eve Dönüş.

Bu dizide Ezekiel ilk kez karşımıza çıktı ve Peter Parker’a önemli bir soru sordu. İlk önce ne geldi? Radyasyon mu yoksa güçler mi? Bu, Marvel’ın Örümcek Adam’la bağlantısı olan herkesi yeniden keşfetmesine yol açar. Şimdi herkes altında Örümcek Totem bağlandı. Bu aynı zamanda örümcek güçlerine sahip olan herkes için birçok yeni fikrin de kıvılcımını ateşliyor.

Ezekiel ve Peter kısa sürede arkadaş oldular. Peter, Zeke’i büyük servetiyle daha fazlasını yapmaya motive etti. Karşılığında Ezekiel, Örümcek ve Peter’a yardım etmeye devam etti. Hatta Ezekiel’in Mary Jane’i Broadway seçmelerine katılmaya ikna ettiği bir an bile vardı. Görünüşe göre Peter, onu kimsenin anlayamadığı kadar anlayan yeni bir müttefik kazanmış gibiydi. Tahmin edildiği gibi bu, Hezekiel’in göründüğü gibi olmadığı sonucuna varıyor.

Hezekiel bu güçlere sahip olmak için seçilmedi. Bu onu Örümcek Totemi’nin taklitçisi yaptı. tarafından öldürülmemek için BekçiPeter’ı feda etmek zorunda kaldı. Örümcek Adam öldürülmeden önce Ezekiel’in zihni onunkine bağlanmıştı. Zeke, Örümcek Adam’ın hayatında yaptığı tüm harika şeyleri gördü ve güçlerini boşa harcadığını fark etti. Ezekiel, Örümcek Adam’ın hayatını yaşayabilmesi için kendisini hemen Kapı Bekçisine verir.

Columbia Pictures’ın MADAME WEB’i. Sony Pictures’ın izniyle. © 2023 CTMG, Inc. Tüm Hakları Saklıdır.**TÜM GÖRSELLER SONY PICTURES ENTERTAINMENT INC.’NİN MÜLKİYETİDİR. YALNIZCA PROMOSYON AMAÇLIDIR. BU MATERYALİN SATIŞI, ÇOĞALTILMASI VEYA AKTARILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.**

Madame Web, Ezekiel’e çizgi romanlardan farklı bir bakış açısı sunuyor

Madam Web Fragman farklı bir Ezekiel’i gösteriyor.

Öncelikle onu çok daha genç bir Tahar Rahim canlandırıyor. Ancak fragmanda saçlarının gri olduğu bir an var. Bu, Hezekiel’in göründüğünden daha yaşlı olduğu anlamına gelir. Ancak dikkat edilmesi gereken başka bir kısım daha var. Zeke, fragmanın başında yaşam gücünü Mattie Franklin’den (Celeste O’Connor’ın canlandırdığı) alıyor gibi görünüyordu. Bu daha kötü bir şeye işaret edebilir. Ezekiel bunlardan biri olabilir Mirasçılar.

Ezekiel’in sadece Örümcek Güçlerine sahip bir adam olması yeterli değil. Onu vampir mirasçılardan biri yapmak ona başka bir tehlike ve kötülük katmanı ekler. Hayatta kalmak için onların yaşam gücüne ihtiyacı var ve hayatta kalmak için birisini incitmeye ya da öldürmeye hazır. Bu aynı zamanda Zeke’in saçlarının neden bir noktada gri olduğunu ve neden örümcek totemlerinin peşine düştüğünü de açıklıyor. Yaşam güçlerini çalmak onu genç tutuyor.

Hezekiel Mirasçı değilse Madam WebBekçiden bu şekilde saklanıyor olabilir. Özleri sayesinde fark edilmeden kalabilir. Onlarınki saf, onunki ise biraz yapay. Gerçekte ne olduğunu gizlemek yeterli olabilir. Bu, Madame Web ve korumalarının peşine düşme konusundaki çaresizliğini ve muhtemelen 80’e yaklaşırken neden 30 yaşında göründüğünü açıklıyor.

Her ne olursa olsun Ezekiel, Madame Web’in olabilecek en iyi film olmasına yardım edecek.

Teknory