Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition Bugün Netflix ve Mobil Cihazlara Geliyor

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition en iyi haliyle piyasaya sürülmedi ancak aylarca süren düzeltmelerin ardından oyunun mobil cihazlarda piyasaya sürülmeye hazır olduğu kabul edildi. Serinin belirleyici üçlemesinin yeniden düzenlenmiş versiyonları artık iOS, Android ve Netflix’te mevcut. Tüm Netflix yapımları gibi aboneler, GTA III, Vice City ve San Andreas’ın modernize edilmiş yeniden düzenlemelerinden […]

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition Bugün Netflix ve Mobil Cihazlara Geliyor

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition en iyi haliyle piyasaya sürülmedi ancak aylarca süren düzeltmelerin ardından oyunun mobil cihazlarda piyasaya sürülmeye hazır olduğu kabul edildi. Serinin belirleyici üçlemesinin yeniden düzenlenmiş versiyonları artık iOS, Android ve Netflix’te mevcut.

Tüm Netflix yapımları gibi aboneler, GTA III, Vice City ve San Andreas’ın modernize edilmiş yeniden düzenlemelerinden oluşan Definitive Edition’a anında erişime sahip olacak. Mobil cihazlarda bunları Trilogy paketiyle alabilir veya ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, ilk olarak Kasım 2021’de konsollar ve PC’ler için piyasaya sürüldü; mobil versiyonun ise başlangıçta 2022’nin başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. 2000’li yılların klasiklerinin bu geliştirilmiş versiyonları, yüksek çözünürlüklü dokulara, gelişmiş aydınlatmaya sahiptir. /hava durumu efektleri ve modernleştirilmiş kontroller (GTA V’ten sonra modellenmiştir) ve diğer özellikler. Ancak, koleksiyonun kötü lansman durumundan kaynaklanan oyuncu şikayetleri nedeniyle, Rockstar’ın yayınlanan sürümleri iyileştirmeye çalışması nedeniyle mobil sürümde uzun bir gecikme yaşandı.

The Trilogy’nin çıkışına ek olarak Grand Theft Auto VI’nın da 2025’te yayınlanacağı duyuruldu. Oyunun ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow