En iyi e-ticaret mağazası oluşturucu fırsatı

TL;DR: Gigrove E-Commerce Hepsi Bir Arada Çözümüne (Premium Plan) ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 39,79 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %96 tasarruf etmenizi sağlar. Son birkaç yılda, ek işler hakkında giderek daha fazla şey duyuyoruz… siz kendi işinizi yapmaya başladınız mı? İster sadece biraz fazladan para kazanmak istiyor olun, ister sonunda 9’dan 5’e […]

En iyi e-ticaret mağazası oluşturucu fırsatı

TL;DR: Gigrove E-Commerce Hepsi Bir Arada Çözümüne (Premium Plan) ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 39,79 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %96 tasarruf etmenizi sağlar.


Son birkaç yılda, ek işler hakkında giderek daha fazla şey duyuyoruz… siz kendi işinizi yapmaya başladınız mı? İster sadece biraz fazladan para kazanmak istiyor olun, ister sonunda 9’dan 5’e kadar yaptığınız işi bırakıp bunu ana işinize dönüştürmeyi umuyor olun, harika yan koşuşturmacaların olasılıkları sonsuzdur. E-ticaret işletmelerinin ne kadar basit olabileceği konusunda TikToks’a boğulduysanız, Gigrove E-Ticaret Hepsi Bir Arada Çözümü(Yeni bir sekmede açılır) onları haklı çıkarmak için burada.

Gigrove ile çevrimiçi olarak herhangi bir şey satmak kolaydır. Bu hizmet, tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılar ve şu anda yalnızca 39,79 £ karşılığında premium bir plana ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.

Gigrove E-Ticaret Hepsi Bir Arada Çözümü, çevrimiçi işletmeniz için markalı bir vitrin başlatmayı yalnızca birkaç dakika içinde mümkün kılar. 15 dakikalık basit mağaza kurulumlarıyla müşterilere kolayca ulaşabileceğiniz için bunu şirketiniz için kolay bir ek gelir katmanı, az bakım gerektiren harika bir ek iş olarak düşünün. Fotoğraf, kitap, yazılım veya müzik gibi indirilebilir dosyalardan kendi kişisel hizmetlerinize (fotoğraf veya stil düşünün) kadar her şeyi satın.

Gigrove ile, ürün veya kaynak kiralama, teslimat yönetimi hizmetleriyle teslimat sunma, paranın periyodik olarak gelmesini sağlayan abonelikler sunma veya entegre nakliye yönetimine sahip ürünler satma seçeneklerini ayarlamak da kolaydır. Bu ömür boyu abonelik ayrıca, müşterilerle mesajlaşmanıza, kuponlar sunmanıza, sitenizin analizlerinden haberdar olmanıza ve belirli zaman dilimlerinde gelişmiş raporları görmenize olanak tanıyan bir gösterge panosu sunar. PayPal, Stripe, ShipStation ve Zapier gibi kaynaklarla ödemeler ve gönderim için entegrasyonlar da mevcuttur.

Gigrove E-Ticaret Hepsi Bir Arada Çözümüne ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) premium plan, sınırlı bir süre için yalnızca 39,79 £ karşılığında kullanılabilir.

Teknory