Grand Theft Auto VI, 2025 Yayın Yılının Yanında İlk Resmi Fragmanla Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta Rockstar Games’in Grand Theft Auto VI’nın ilk resmi fragmanını bu hafta yayınlayacağını öğrenmiştik. 5 Aralık Salı günü sabah 9’da (ET) yayınlanacaktı ancak bugün internete sızdırıldıktan sonra ekip fragmanı erken yayınladı. Yapımı 10 yılı aşkın süredir devam eden Grand Theft Auto V’in merakla beklenen devamı olan Grand Theft Auto VI’nın bu ilk fragmanında, 2025’teki […]

Grand Theft Auto VI, 2025 Yayın Yılının Yanında İlk Resmi Fragmanla Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta Rockstar Games’in Grand Theft Auto VI’nın ilk resmi fragmanını bu hafta yayınlayacağını öğrenmiştik. 5 Aralık Salı günü sabah 9’da (ET) yayınlanacaktı ancak bugün internete sızdırıldıktan sonra ekip fragmanı erken yayınladı.

Yapımı 10 yılı aşkın süredir devam eden Grand Theft Auto V’in merakla beklenen devamı olan Grand Theft Auto VI’nın bu ilk fragmanında, 2025’teki yayın yılıyla birlikte ikili kahramanlarımıza, Vice City’nin ortamına ve daha fazlasına bir göz atıyoruz. Rockstar Games’in basın bülteninde, oyunun 2025’te PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de çıkacağı ancak PC’den bahsedilmeyeceği belirtiliyor.

Aşağıdan resmi Grand Theft Auto VI fragmanına göz atın:

Yukarıdaki fragmandan da görebileceğiniz gibi Grand Theft Auto geri döndü ve her zamankinden daha iyi görünüyor. Fragman, Grand Theft Auto VI’nın iki ana kahramanından biri olan Lucia’ya ilk bakışımızla başlıyor. Görünüşe göre ilk kez 2002’deki Grand Theft Auto: Vice City’de görülen, Miami’den ilham alan kurgusal Vice City’de hapsedilmiş durumda (her ne kadar artık 1980’lerde olmasak da). Ayrıca plajlar, Florida Everglades’ten ilham alan bir alan, neon ışıklı otoyollar, kulüpler ve daha fazlasını içeren çevredeki manzaraya da göz atıyoruz. Ah, bir de dev timsahlar var; tipik Florida şeyleri.

İşte bazı ek Grand Theft Auto VI ekran görüntüleri:

YouTube veya TikTok’a benzer bir dünya sosyal medya sistemi, çamurlama gibi açık hava etkinlikleri, araba gösterileri ve çok sayıda suç olduğuna dair ipuçları var.

Ayrıca isimsiz kalsa da oyunun ikinci kahramanına da göz atıyoruz. Görünüşe göre Lucia ve bu erkek kahraman bir şekilde romantik bir ilişki içerisindeler ve Lucia fragmanda şunları söylüyor: “Bunu aşmamızın tek yolu birbirimize bağlı kalarak, bir takım olarak hareket etmek. Güven?” Fragmanda 2025’in yanında resmi Grand Theft Auto VI logosu yanıp sönmeden önce ikilinin bir tür mağazayı soyduğunu görüyoruz, bu da oyunu oynamaktan hâlâ çok uzakta olduğumuzu gösteriyor.

Editörün Notu: Bu makale, sürüm platformlarına ilişkin ek bilgiler içerecek şekilde güncellendi.


Bu ilk Grand Theft Auto VI fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow