Prince of Persia: The Lost Crown, tonlarca ücretsiz içeriğe kavuşuyor ve ilki yakında gelecek

Ubisoft’un yakın zamandaki yana kaydırmalı metroidvania’sının Pers Prensi: Kayıp Taç ücretsiz güncellemelerle daha fazla içerik alacak şekilde ayarlandı ve bunlardan ilki “yakında” gelecek. Haber oyun direktörü Mounir Radi tarafından açıklandı. Twitter / X’te paylaşılan videooyunculara şu ana kadar verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Ancak geliştiricilerin “yapılmaktan çok uzak” olduğunu açıkladı. Özellikle, Pers Prensi: Kayıp Taç […]

Prince of Persia: The Lost Crown, tonlarca ücretsiz içeriğe kavuşuyor ve ilki yakında gelecek

Ubisoft’un yakın zamandaki yana kaydırmalı metroidvania’sının Pers Prensi: Kayıp Taç ücretsiz güncellemelerle daha fazla içerik alacak şekilde ayarlandı ve bunlardan ilki “yakında” gelecek.

Haber oyun direktörü Mounir Radi tarafından açıklandı. Twitter / X’te paylaşılan videooyunculara şu ana kadar verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Ancak geliştiricilerin “yapılmaktan çok uzak” olduğunu açıkladı.

Özellikle, Pers Prensi: Kayıp Taç oyuncular “önümüzdeki aylarda” ekstra içerik ve modların geleceğini görmeyi bekleyebilirler ki bu, yan kaydırma çubuğunun ana hikayesini zaten bitirmiş olan herkes için kesinlikle harika bir haber olacaktır.

“Önümüzdeki aylar için harika planlarımız var. Bu planlar arasında ücretsiz güncellemeler, daha fazla içerik ve mod eklenmesi (meydan okumanız, keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için modlar) yer alıyor” dedi Radi. “İlk ücretsiz güncellememiz yakında geliyor.”

Daha fazla gör

Radi, bu güncellemeleri bekleyen herkesin dikkatini oyunun mevcut Immortal zorluk ayarına çevirmesini tavsiye etti; bu, dövüşülmesi gereken çok daha güçlü düşmanlara sahip olan grup içinde en zorlu olanıdır. Ayrıca oyunculara Artaban’la antrenman yapmaları tavsiyesinde bulundu. “Bu becerilerin çok işe yarayabileceğini” söyleyerek alay etti, o yüzden bunu ne yaparsanız yapın.

Aksi takdirde Radi, oyuncuların içerik güncellemelerinden neler bekleyebilecekleri konusunda herhangi bir ipucu vermedi ve hayranlara sabırsızlıkla bekleyecekleri kesin bir tarih de verilmedi, bu nedenle şimdilik bu alanı izlemeleri gerekecek.

TechRadar Gaming’de baş editör Jake Tucker şunları söyledi: Pers Prensi: Kayıp Taç incelemesinde beş üzerinden dört yıldız aldı ve metroidvania türü içindeki kinayelerin hareketini ve evrimini övdü. O yazdı: “Pers Prensi: Kayıp Taç Modern bir AAA sürümünün tüm heyecanını daha küçük bir pakette bir araya getirerek sürdürülebilir kalkınmanın resmini çiziyor. Fikirlere ve deneylere ağırlık veren bu, birinci sınıf bir eser.”

Oynamak için yeni oyunlar mı arıyorsunuz? için önerilerimize mutlaka göz atın. en iyi tek oyunculu oyunlarveya oyun kitaplığınızı seçimlerimizle genişletin en iyi PS5 oyunları, en iyi Xbox Series X oyunları, Ve En iyi Nintendo Switch oyunları.

Teknory