Guardians of the Galaxy Holiday Special nasıl izlenir – nereden izlenir

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-24T10:43:38 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T10:51:51 Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Etkinliği neredeyse burada olduğu için Noel’e çok benzemeye başlıyor – işte çıkış tarihi, onu nasıl ve nerede izleyebileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz ve daha fazlası. Noel Baba henüz şehre gelmiyor olabilir ama James Gunn sonunda MCU’ya geri döndü. Yeni DC Studios şefi, Marvel görev süresini […]

Guardians of the Galaxy Holiday Special nasıl izlenir – nereden izlenir

Yayınlanan: 2022-11-24T10:43:38

Güncellenmiş: 2022-11-24T10:51:51

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Etkinliği neredeyse burada olduğu için Noel’e çok benzemeye başlıyor – işte çıkış tarihi, onu nasıl ve nerede izleyebileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz ve daha fazlası.

Noel Baba henüz şehre gelmiyor olabilir ama James Gunn sonunda MCU’ya geri döndü. Yeni DC Studios şefi, Marvel görev süresini Guardians of the Galaxy Vol. 3, bildiğimiz şekliyle destanın son bölümü olacak.

Ama önce şenlikli bir ikram: Peter’a (Chris Pratt) mükemmel Noel’i yaşatmaya çalışan uzay haydutlarını konu alan “özel bir sunum”. İncelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Peki, Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Gününü ne zaman izleyebilirsin ve nereden izlenebilecek? Aşağıda sizin için bu cevapları bulduk.

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel çıkış tarihi

The Guardians of the Galaxy Holiday Special yarın vizyona girecek. 25 Kasım 2022.

Guardians of the Galaxy Vol. Avengers: Endgame olaylarının ardından Gamora’nın (Zoe Saldana) izini sürmeye çalışan ekibin Adam Warlock (Will Poulter) ile karşı karşıya geldiğini görecek olan 3.

Guardians of the Galaxy Tatil Özel Etkinliği nerede izlenir: Akışta mı?

Evet, Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Programı Disney+ üzerinden izlenebilecek.

Bu yılın başlarındaki Werewolf by Night gibi bir film veya dizi yerine Marvel’a özel bir sunum olduğundan, Disney+’a özeldir ve sinemalarda veya başka herhangi bir platformda gösterilmeyecektir. Ayrıca Amazon Prime veya diğer isteğe bağlı hizmetlerde kiralamak veya satın almak mümkün olmayacaktır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Programı ne hakkında?

Tatil Özel Bölümü, Mantis (Pom Klementieff) ve Drax’ın (Dave Bautista) Star-Lord olarak da bilinen Peter’a mükemmel Noel’i yaşatmaya çalışmasını konu alıyor. Ona akıllarına gelen en iyi hediyeyi almak için Dünya’ya giderler: tensel olarak efsanevi kahraman Kevin Bacon.

Bu arada, Groot (Vin Diesel) daha büyük bir genç ağaç haline geldi ve Rocket (Bradley Cooper), uzay köpeği Cosmo’yu (Maria Bakalova) telekinetik güçlerini kullanması için eğitmekle meşgul.

James Gunn özel etkinliği şu şekilde tanımladı: Dördüncü Aşamaya “sonsöz”, Vol. 3.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special, 25 Kasım’da izlenebilecek. Disney+’a kaydolabilirsiniz. burada.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory