‘The Flash’ Fragmanının En Gülünç Anı Gerçek Hayranları Sahtelerden Ayırıyor

Warner Bros aracılığıyla ekran kaydı Resmi yayın Flaş iki aydan daha az bir süre kaldı ve hayranlara her detayını takıntı haline getirmeleri için sadece haftalar kaldı. Filmin şimdiye kadarki en güçlü fragmanı kısa süre önce çevrimiçi olarak yayınlandı ve hayranlara yaklaşan DC filmine şimdiye kadarki en derinlemesine bakışlarını sağladı. film, baştan sona CGI’ya yaslanmaya cesaret […]

‘The Flash’ Fragmanının En Gülünç Anı Gerçek Hayranları Sahtelerden Ayırıyor

Warner Bros aracılığıyla ekran kaydı

Resmi yayın Flaş iki aydan daha az bir süre kaldı ve hayranlara her detayını takıntı haline getirmeleri için sadece haftalar kaldı.

Filmin şimdiye kadarki en güçlü fragmanı kısa süre önce çevrimiçi olarak yayınlandı ve hayranlara yaklaşan DC filmine şimdiye kadarki en derinlemesine bakışlarını sağladı. film, baştan sona CGI’ya yaslanmaya cesaret ettiği için filmi azarlamak için hemen zaman bulan hayran kitlesinin belirli bir alt kümesinden neredeyse anında eleştiriye maruz kaldı. Özellikle bir sahne, gerçekçilik eksikliğinin üstesinden gelemeyen asabi hayranları gerçekten kızdırdı.

Aslında, her birinde oldukça fazla CGI var. Flaşrömorkları. Spoiler uyarısı: Nihai üründe de çok fazla CGI olacak, çünkü zamanı değiştirecek ve çoklu evreni çarpıtacak kadar hızlı koşabilen gerçek bir aktör bulmak biraz zor. Uçma ve lazer görme yeteneğine sahip bir oyuncu bulmak da zor, ekibi geride bırakıyor. Flaş aksiyon sahnelerini biraz geçiştirmekten başka seçeneği yok.

Bu, tuzlu izleyicileri fragmanın sonuna yakın önemli bir an hakkında mızmızlanmaktan alıkoymuyor. Ancak bunu yaparken, gerçekten sadece kendilerini iyi hava hayranları olarak ifşa etmeye hizmet ediyorlar. Uzun süredir bir Flash hayranının belirttiği gibi, söz konusu sahne – sadece Barry, Barry ve Supergirl’ün uzaktan odaklandığını gören – klasik bir çizgi roman. Bu karakterleri yaratan DC çizgi romanlarından zevk alan izleyiciler, bunun net bir çizgi roman çekimi olduğunu anında fark ettiler; bu, filme özel hayranların gözünden kaçan bir gerçekti.

Kullanıcı @Croc_Block, sahneyi tweet aracılığıyla paylaşarak ve çekimden nefret edenlerin açıkça “çizgi roman okumadığını” ekleyerek buna dikkat çekti.

Yanlış değiller. Çizgi romanlar, tıpkı resimde görüldüğü gibi göz kamaştırıcı diziliş pozlarıyla dolu. Flaş römork. Aslında, daha fazla çizgi roman filmi, onlara ilham veren çizgi romanlardan doğrudan çekim yapsaydı, ahşaptan çok daha huysuz hayranların çıktığını görürdük. Bu haliyle, birçok stüdyo, bazı izleyicilerin klasik çizgi roman hikaye anlatma yöntemini çekici bulmadığı bilgisine dayanarak, çizgi roman uyarlamaları ile orijinal ürün arasında bir çizgi oluşturmak için çok çalışıyor.

Ancak bilenler bilir ve tam da bunun gibi sahnelerin kalbimizde ayrı bir yeri vardır. Elbette biraz sevimsiz ve CGI, süper güçlü sahnelerin gerçek görünmesini sağlamada ancak bu kadarını yapabilir, ancak bu klasik çizgi roman sahnelerinin beyaz perdeye vurduğunu asla görmemek yerine aşırı CGI alacağız.

@Croc_Block’un tweet’lerinin yorumlarında söylemeye devam ettiği gibi, sahnede “o kadar çok harika şey oluyor” ki, yaşayan en hızlı adamın gerçekçi görünmediği konusunda sızlanmak gerçekten önemli olmamalı. Öyle değil sözde gerçekçi olmak gerekirse – bu (haber uyarısı) aslında imkansız olan ışık hızından daha hızlı koşabilen bir adam hakkında bir film – eğlenceli olması gerekiyor. Ve çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda fragmana dayanarak eğlenceli görünüyor.

@Croc_Block, yorum bölümünde muhaliflere karşı kendi bakış açısını savunmaya devam etti, çünkü insanlar çekimin “uygulanmasından” şikayet ettiler ve – klasik mansplaining tarzında – kesin paneli bulup göstermelerini talep ettiler. Flaş sinematik çekimin tam bir kopyasını içeren çizgi roman. Bu yorucu argümanlar, muhalifler için hiç enerjisi olmayan OP’miz tarafından hızla kapatıldı.

Günün sonunda, Flaş bir çizgi roman filmidir. Ağırlıklı olarak CGI’ye dayanmak zorundadır ve – bazı durumlarda – bu CGI harika görünmeyebilir. Seyirciler filmi gerçekten gördüğünde anlaşmayı bozabilir veya bağlam içinde gayet iyi çalışabilir. Filmin haziran ortasında vizyona girdiğini kesin olarak bileceğiz, ancak o zamana kadar kenardan çok daha fazla şikayet göreceğiz.

Teknory