NFL 2023 2023 canlı yayını: NFL Game Pass International ile nasıl izlenir

NFL’yi izlemek kolay değil. Seçenek çok ama hangi hizmetin hangi gün kapsama alanı sunduğunu takip etmek zor. Ayrıca birden fazla platforma abone olmak pek de ucuz değil. Bu yıl işleri basitleştirmek istiyorsanız NFL Game Pass International’ı düşünmelisiniz. Bu hizmet, her NFL oyununun kesinti olmadan canlı yayınını sunar; bu nedenle, piyasa dışı NFL oyunlarını izlemek istiyorsanız […]

NFL 2023 2023 canlı yayını: NFL Game Pass International ile nasıl izlenir

NFL’yi izlemek kolay değil. Seçenek çok ama hangi hizmetin hangi gün kapsama alanı sunduğunu takip etmek zor. Ayrıca birden fazla platforma abone olmak pek de ucuz değil.

Bu yıl işleri basitleştirmek istiyorsanız NFL Game Pass International’ı düşünmelisiniz. Bu hizmet, her NFL oyununun kesinti olmadan canlı yayınını sunar; bu nedenle, piyasa dışı NFL oyunlarını izlemek istiyorsanız veya ABD kablolu yayın aboneliğiniz yoksa harika bir seçenektir.

NFL 2023’ü NFL Game Pass International ile izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

NFL Game Pass International ile NFL 2023 nasıl izlenir

2023 NFL sezonu başlayacak 7 Eylül NFL Başlangıç ​​Maçında son şampiyon Kansas City, Detroit’e ev sahipliği yapıyor. NFL’de 104’üncü normal sezon sona erecek 7 Ocak.

Bu sezonu NFL Game Pass International ile izlemek istiyorsanız bir VPN kullanmanız gerekecektir (ABD veya Kanada’da ikamet ediyorsanız). VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu da NFL Game Pass International’a dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Süreç hızlı ve kolaydır:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. ABD veya Kanada’da bulunmayan bir sunucuya bağlanın (NFL Game Pass International’da en iyi teklif Almanya’dadır — yıllık yaklaşık 171,99 € veya haftalık 17,99 €)

 4. NFL Game Pass International’a kaydolun

 5. NFL 2023’ü dünyanın her yerinden izleyin

Bu basit süreç, NFL Game Pass International’ı ABD ve Kanada gibi desteklenmeyen konumlardan platformuna erişmenizi sağlamak için kandırıyor.

NFL için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı dünyanın dört bir yanından yayın hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir:

 • Almanya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Oldukça indirimli olan bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile NFL Game Pass International’a dünyanın her yerinden erişin.

Teknory