Ryan Reynolds Komik Bir Şekilde Futbol Takımı İçin Şaşırtıcı Bir Acemi Kuruyor

Matt Winkelmeyer/Getty Images Ryan Reynolds gerçekten vermeye devam eden hediyedir. Şaka mı yapıyor, bizi güldürüyor mu, yoksa bir sonrakini mi yapıyor? Deadpool — Reynolds, bugün eğlence sektöründe çalışan hiç kimseye benzemiyor ve uğraştığı sadece filmler değil. Evet, bu bir futbol kelime oyunuydu. Evet, korkunçtu. Artık birçok kişinin bildiği gibi, Ryan Reynolds aynı zamanda Galler futbol […]

Ryan Reynolds Komik Bir Şekilde Futbol Takımı İçin Şaşırtıcı Bir Acemi Kuruyor

Matt Winkelmeyer/Getty Images

Ryan Reynolds gerçekten vermeye devam eden hediyedir. Şaka mı yapıyor, bizi güldürüyor mu, yoksa bir sonrakini mi yapıyor? Deadpool — Reynolds, bugün eğlence sektöründe çalışan hiç kimseye benzemiyor ve uğraştığı sadece filmler değil. Evet, bu bir futbol kelime oyunuydu. Evet, korkunçtu.

Artık birçok kişinin bildiği gibi, Ryan Reynolds aynı zamanda Galler futbol takımının (sizin için saflar için futbol) Wrexham AFC ile gururlu ortak sahibidir. Herzaman güneşli Ve Efsanevi Görev yıldız Rob McElhenney. Başka bir Hollywood aptalının sosyal medya gönderisini gördükten sonra her zaman yeni yetenekler arıyor – Reynolds yeni bir oyuncu sözleşmesi hazırlıyor olabilir.

Kendi başına, Ben Schwartz’ın en son Twitter gönderisi, yakın geçmişte gördüğümüz en sağlıklı içerik parçalarından biri. Birinin ömür boyu sürecek bir hayali gerçekleştirmesini izlemek her zaman eğlencelidir, ancak onu Madison Square Garden’da gerçekleştirirken görmek daha da heyecan verici.

Yukarıdaki videoyu izledikten sonra, bir şeyin fazlasıyla net olduğu gerçeğinden bahsetmiyorum bile; Ben Schwartz top atabilir. Adamın bazı ciddi kolları, pürüzsüz bir kayışı var ve istediği zaman ters turnike vurabilir. Fena değil Ben, hiç fena değil.

Ryan Reynolds, yeteneği gördüğünde açıkça anlıyor ve Schwartz’a şaka yollu bir şekilde ekibinde bir yer teklif etmek bile düşünülmesi çok komik. Bunu göz önünde bulundurarak, Ben’in gelecekte Wrexham’ın maçlarından birine, eğer başka bir şey varsa, bir destekçi olarak gelmesini kesinlikle umuyoruz.

Schwartz’ın basketbol zekasını futbola aktarıp aktaramayacağı henüz belli değil, ancak biraz şansla takımın gelecek sezon tam olarak aradığı kişi olabileceğini düşünmek istiyoruz.

Teknory