Hades II Dijital Sayısı Yayında!

Dijital sürümüne abone olursanız oyun BilgilendiriciArtık Hades II için Supergiant’a yaptığımız gezi hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz! Kapak açıklamasının ardından dijital sayımız artık web tarayıcılarında yayında, iPad/iPhoneVe Android cihazlar. 12 sayfalık Hades II kapak hikayemizin yanı sıra, Dungeons & Dragons’ın geleceği, Digital Eclipse’in belgesel video oyunlarıyla video oyunu tarihini nasıl koruduğu, Wizards of the Coast gezimizde […]

Hades II Dijital Sayısı Yayında!

Dijital sürümüne abone olursanız oyun BilgilendiriciArtık Hades II için Supergiant’a yaptığımız gezi hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz! Kapak açıklamasının ardından dijital sayımız artık web tarayıcılarında yayında, iPad/iPhoneVe Android cihazlar.

12 sayfalık Hades II kapak hikayemizin yanı sıra, Dungeons & Dragons’ın geleceği, Digital Eclipse’in belgesel video oyunlarıyla video oyunu tarihini nasıl koruduğu, Wizards of the Coast gezimizde önemli bilgiler de bulacaksınız. The First Descendant’ı oynamak için Güney Kore’ye yaptığımız geziden ayrıntılar, üzerinde düşünülmeyen bir Star Wars atari salonu dolabının izini sürmeye ve oynamaya ilişkin bir özellik, Final Fantasy XI’in tarihi ve mevcut durumu hakkında bir parça ve çok daha fazlası! Ayrıca The Rogue Prince of Persia, Super Monkey Ball Banana Rumble, Kingdom Come: Deliverance II, Monaci 2, Still Wakes the Deep, Tales of the Shire için önizlemeler ve Stellar Blade, Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes için incelemelerimiz var. Sand Land, TopSpin 2K5, Tales of Kenzera: Zau, Animal Well ve çok daha fazlası!

Siz de baskıyı bizim kadar seviyorsanız abone olabilirsiniz. fiziksel dergi:

Şimdi Abone Ol

10 sayıyı 19,91 dolara veya iki yıllık ve 20 sayıyı 34,99 dolara alıyorsunuz. Artık bireysel sayılar da mevcut bu linkten satın alabilirsiniz veya herhangi bir GameStop mağazasında.

Bu bağlantıyı takip ederek konuyu okumak için uygulamaları indirebilirsiniz.

Teknory