PlayStation Network Parolanızı Unuttuysanız Yapmanız Gerekenler

PlayStation Network şifrenizi sıfırlamanız gerektiğini fark ettiğinizde muhtemelen konsolunuza en yakın olacaksınız, bu nedenle bunun en yaygın yöntemlerden biri olması şaşırtıcı değil. PlayStation Network parolanızı sıfırlama işlemi PS4 ve PS5 arasında biraz farklılık gösterir, bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmamak için belirli konsolunuza yönelik adımları izlemeniz önemlidir (aracılığıyla). Sony). PS5’te Ayarlar > Kullanıcılar ve Hesaplar …

PlayStation Network Parolanızı Unuttuysanız Yapmanız Gerekenler

PlayStation Network şifrenizi sıfırlamanız gerektiğini fark ettiğinizde muhtemelen konsolunuza en yakın olacaksınız, bu nedenle bunun en yaygın yöntemlerden biri olması şaşırtıcı değil. PlayStation Network parolanızı sıfırlama işlemi PS4 ve PS5 arasında biraz farklılık gösterir, bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmamak için belirli konsolunuza yönelik adımları izlemeniz önemlidir (aracılığıyla). Sony).

  1. PS5’te Ayarlar > Kullanıcılar ve Hesaplar > Hesap > Oturum Aç’a gidin. PS4 kullanıyorsanız Ayarlar > Hesap Yönetimi > Oturum Aç’a gidin.
  2. Üçgen düğmesini tıklayın ve İleri’yi seçin. PSN hesabınızla bağlantılı adrese gönderilen e-postayı açın.
  3. E-postadaki bağlantıya tıklayın ve şifrenizi değiştirmek için bir sayfaya geleceksiniz.

Konsolunuzdan uzaktayken parolanızı sıfırlamanız gerekirse, şanslısınız çünkü Sony, görevi bir tarayıcıdan gerçekleştirmeyi çok kolay hale getiriyor. Akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarda olun, PlayStation Network hesabınızla ilişkili e-postaya erişiminiz varsa bu işlem yalnızca birkaç dakika sürer.

  1. PlayStation’a gidin Hesap Yönetimi sayfası.
  2. “Girişte Sorun mu Var?” seçeneğini seçin. seçenek.
  3. “Parolanızı Sıfırlayın”ı seçin.
  4. Hesabınızla ilişkili e-posta adresini girin.
  5. Parolanızı sıfırlayabileceğiniz web sayfasını açmak için e-postayla gönderilen bağlantıya tıklayın.

E-postanın gelen kutunuza ulaşması birkaç dakika sürer; ancak, 10 dakika veya daha uzun süredir bekliyorsanız, e-postanın orada olup olmadığını görmek için spam klasörünüzü kontrol etmelisiniz. Ayrıca, e-posta adresinizi PlayStation Network sisteminde yanlış yazıp yazmadığınızı iki kez kontrol etmelisiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow