Hala Nintendo Wii’den Domino’s Siparişi Verebilirsiniz (Biraz Çalışmayla)

Video oyunları ve pizzanın harika bir şekilde bir araya geldiği evrensel gerçeğini keşfeden Nintendo, bunu Wii’de uygulamanın bir yolunu bulmaya koyuldu. Sonuç, sahiplerinin her zaman popüler olan pizzanın yanı sıra suşi ve hamburger gibi ürünleri sipariş edebildiği Demae Kanalı oldu (Demae-Can, Japonya’da üçüncü taraf bir gıda sağlayıcısıdır). Demae-Can Japonya’da hala hayatta ve iyi durumda; kullanışlı […]

Hala Nintendo Wii’den Domino’s Siparişi Verebilirsiniz (Biraz Çalışmayla)

Video oyunları ve pizzanın harika bir şekilde bir araya geldiği evrensel gerçeğini keşfeden Nintendo, bunu Wii’de uygulamanın bir yolunu bulmaya koyuldu. Sonuç, sahiplerinin her zaman popüler olan pizzanın yanı sıra suşi ve hamburger gibi ürünleri sipariş edebildiği Demae Kanalı oldu (Demae-Can, Japonya’da üçüncü taraf bir gıda sağlayıcısıdır).

Demae-Can Japonya’da hala hayatta ve iyi durumda; kullanışlı bir DoorDash veya Uber Eats-esque hizmeti, kullanıcıların yakınlarındaki bir haritaya veya restoranlara göz atmalarına/favori bir restoran açmalarına, menüyü incelemelerine ve sipariş vermelerine olanak tanır ve bunların hepsini web tarayıcılarının rahatlığıyla yapar. Mart 2017’de, Kanal hem Wii’den hem de halefi olan neredeyse unutulmuş Wii U’dan kaldırıldı.

Bu, Nintendo hayranlarının şanssız olduğu anlamına mı geliyordu? Hayır, öncelikle geleneksel teslimat hizmetleri o zamana kadar sağlam bir şekilde yerleştiği için. Buna rağmen, meraklılar için bazı iyi haberler var, Wii’leri aracılığıyla doyurucu bir yemek sipariş etme şansını kaçırdıkları gerçeğine üzülüyorlar. Domino’s, başka yerlerde modlama ve/veya daha ziyade belirsiz hizmetler aracılığıyla artık bir Wii’de ve Japonya dışında da sipariş edilebilir.

Teknory