Xbox Series X ve S İçin Doğru Fiyatlandırıldı

Kablolu bir kumanda olduğu için kablo önemli bir parçadır. Birlikte verilen kablo üç metre veya dokuz fit dokuz inçtir, bu da ortalama bir oturma odasından geçmek için fazlasıyla yeterlidir. Eski bir kablolu kumandadan gelen kablonun gideceği yerde ve ayrıca bir USB kablosunun resmi bir Xbox denetleyicisine takıldığı yere yakın olan bir USB Type-C bağlantı noktası […]

Xbox Series X ve S İçin Doğru Fiyatlandırıldı

Kablolu bir kumanda olduğu için kablo önemli bir parçadır. Birlikte verilen kablo üç metre veya dokuz fit dokuz inçtir, bu da ortalama bir oturma odasından geçmek için fazlasıyla yeterlidir. Eski bir kablolu kumandadan gelen kablonun gideceği yerde ve ayrıca bir USB kablosunun resmi bir Xbox denetleyicisine takıldığı yere yakın olan bir USB Type-C bağlantı noktası aracılığıyla denetleyicinin arkasına takılır. Kablonun diğer ucu USB-A’dır ve Xbox’ınızın önüne ve çoğu PC USB bağlantı noktasına sığabilir.

Benim sorunum kabloda değil, oldukça iyi bir kablo. Örgülü ve iyi kalitede görünüyor. Benim sorunum takıldığı portla ilgili. Ayrılabilir bir USB kablosunun ana yararı, değiştirilebilmesidir. Parçaların hasar görmesi söz konusu olduğunda, kablolar listenin üst sıralarında yer alır. Ayrılabilir bir kablo, onu sahip olduğunuz bir şeyle değiştirebileceğiniz veya nispeten ucuz, yaygın bir parça satın alabileceğiniz anlamına gelir ve denetleyicinizin devam etmesi iyidir.

Ne yazık ki Gamesir, bağlantı noktasının etrafındaki plastik deliği o kadar dar yaptı ki, yalnızca kendi kabloları sığıyor gibi görünüyor. USB Type-C kablolarla dolu bir dairem var ve hiçbiri bu denetleyiciye sığmıyor. Bu alana sıkı bir şekilde oturmanın kablonun hassas bir parçasını güçlendirdiğini biliyorum, ancak boşluğu biraz daha büyütebilir ve kolay değiştirmeyi sağlayabilirlerdi.

Editörün Notu: GameSir’in bu uygulamada yalnız olmadığını kabul etmek önemlidir. Razer’ın fareler gibi oyun çevre birimlerini özel olarak kendi USB kablosuna uyacak şekilde şekillendirilmiş bir USB bağlantı noktası alanına sahip yapmasıyla da bilinir. Sebepleri olabilir, ancak sebepleri her zaman gerçek dünyadaki kullanıcılar için en kolay olanı değildir.

Teknory