Harika Apple fırsatı: Yenilenmiş MacBook Air yalnızca 263 ABD Doları

TL;DR: Yenilenmiş bir MacBook Air’i (Core i5, 4 GB RAM, 128 GB SSD) yalnızca 262,99 ABD dolarına (kayıtlı olarak 399 ABD doları) alın — bu da %34 daha fazla tasarruf demektir. Yepyeni bir dizüstü bilgisayar eğlenceli ve heyecan verici gelebilir, ancak en son donanıma gerçekten ihtiyacınız yoksa bu fiyata değmeyebilir. Bunun yerine, yenilenmiş fırsatlardan alışveriş […]

Harika Apple fırsatı: Yenilenmiş MacBook Air yalnızca 263 ABD Doları

TL;DR: Yenilenmiş bir MacBook Air’i (Core i5, 4 GB RAM, 128 GB SSD) yalnızca 262,99 ABD dolarına (kayıtlı olarak 399 ABD doları) alın — bu da %34 daha fazla tasarruf demektir.


Yepyeni bir dizüstü bilgisayar eğlenceli ve heyecan verici gelebilir, ancak en son donanıma gerçekten ihtiyacınız yoksa bu fiyata değmeyebilir. Bunun yerine, yenilenmiş fırsatlardan alışveriş yapmak daha bütçe dostu olabilir (ve çevre dostu) İhtiyacınız olan görevlerle eşleşen donanıma sahip bir cihaza puan vermenin yolu. Yeni bir MacBook Air sizi gerçekten geride bırakabilir, ancak bu 2015 MacBook Air gibi yenilenmiş bir MacBook Air için bütçe ayırmanız daha kolay olabilir. Ve sadece 262,99 $ karşılığında, hala neler yapabileceğine şaşırabilirsiniz.

Sizin için yeni olandan tasarruf etmek varken neden yeni için ödeme yapasınız?

İster hareket halinde çalışmayı seviyor olun, ister artık evde karada mahsur kalmak istemeyen bir masaüstü kullanıcısı olun, bu dizüstü bilgisayar hafiftir ve günlük görevleri yönetmek için harikadır. Yüksek özellikli bir oyun bilgisayarı arıyorsanız, bu sizin için en uygun dizüstü bilgisayar olmayabilir. Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM ve Turbo Boost, Microsoft Office veya Google Workspace gibi uygulamalar için daha uygun olabilir.

Uzun pil ömrü ile işinizi yolda yapın. Dolu bir pille, bu MacBook’tan 12 saate kadar çalışabilirsiniz. Uzaktan çalışanlar için bu, en yakın prizin nerede olduğunu düşünmek zorunda kalmayacağınız bütün bir vardiya anlamına gelebilir. Seyahat ederken Intel HD Graphics 6000 ve 13 inç arkadan aydınlatmalı ekranı sayesinde rahatlayabilir ve en yeni filmleri veya şovları izleyebilirsiniz.

Daha önce yenilenmiş teknoloji için alışveriş yaptıysanız, her öğenin derecesini kontrol etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Bu, “B” derecesine sahiptir, bu nedenle bazı hafif yüzeysel çizikler veya ezikler fark edebilirsiniz, ancak bunlar çalışmayı hiç etkilemez.

2015 yılında yenilenmiş bir MacBook Air ile 130 dolardan fazla tasarruf edin

İşinizi dışarıda yanınızda taşımak için kullanabileceğiniz hafif bir bilgisayara mı ihtiyacınız var?

Bu yenilenmiş Apple MacBook Air’i 262,99 ABD dolarına (399 ABD doları) satışa çıkarmak için hâlâ zaman var.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory