Harika teknoloji anlaşması: 100 doların altında bir quadcopter 4K drone

TL;DR: 21 Temmuz itibariyle Mashable Shop’ta Global Drone 4K Platinum Versiyonunu yalnızca 99,99$’a (kayıtlı 119,99$) alın — %16 tasarruf edeceksiniz. Standart yürüyüşleriniz veya bisiklet turlarınız artık işinize yaramıyorsa, bazı şeyleri değiştirmeniz gerekebilir. Dışarı çıkıp keşfetmenin ilginç bir yolu yukarıdan olacaktır. Şans eseri, bu quadcopter Global Drone 4K Platinum Versiyonu 99,99 $’a satılıyor ve bazı harika […]

Harika teknoloji anlaşması: 100 doların altında bir quadcopter 4K drone

TL;DR: 21 Temmuz itibariyle Mashable Shop’ta Global Drone 4K Platinum Versiyonunu yalnızca 99,99$’a (kayıtlı 119,99$) alın — %16 tasarruf edeceksiniz.


Standart yürüyüşleriniz veya bisiklet turlarınız artık işinize yaramıyorsa, bazı şeyleri değiştirmeniz gerekebilir. Dışarı çıkıp keşfetmenin ilginç bir yolu yukarıdan olacaktır. Şans eseri, bu quadcopter Global Drone 4K Platinum Versiyonu 99,99 $’a satılıyor ve bazı harika özelliklerle yapılmış.

Bu gün ve yaşta, görünüşte her şeyin WiFi’ye ihtiyacı var ve dronlar da farklı değil. Global Drone, 720p/1080p 4K HD kamera aracılığıyla telefonunuz aracılığıyla fotoğraf, video ve gerçek zamanlı aktarımlar çekmenizi sağlayan WiFi özellikli bir uygulamaya sahiptir.

360° döndür ve çevir teknolojisi, dronunuzun eğlenceli numaralar yapmasına olanak tanır. Ayrıca, hafif ve dayanıklı kalması için tasarlanmış güçlü, dayanıklı mühendislik ürünü plastiklerden yapılmıştır.

Üç seviyeli uçuş hızları ve altı eksenli jiroskopun yanı sıra, bu drone’u öne çıkaran diğer kullanışlı özellikler arasında, katlanabilir kolları ile daha dengeli bir uçuş sağlayan irtifa tutma modu; uzaktan kumandanın yönünü kilitlediğiniz başsız mod; ve uçağı uygulama veya uzaktan kumanda ile kontrol etmek için kullanılan yerçekimi sensörü.

Ve bu insansız hava aracını kullanmak çok eğlenceli olsa da, ekstra gelir elde etmek için kullanılabilecek bir şey de olabilir. Drone fotoğrafçılığı hizmetleri (emlak listelerini veya düğünleri düşünün) sunarak para kazanmak alışılmadık bir durum değildir. Aslında, göre Fortune İş Öngörüleri“Küresel drone hizmetleri pazar büyüklüğünün 2022’de 13,9 milyar dolar değerinde olduğu ve 2023’te 18,9 milyar dolardan 2030’a kadar 189,4 milyar dolara çıkacağı tahmin ediliyor.”

Ne elde edersiniz:

• RC dört pervaneli helikopter
• Verici
• Batarya
• USB kablosu
• Dört pervane
• Dört koruyucu koruma

Drone yaşamının size göre olabileceğini düşünüyorsanız, 99,99 $’a (kayıtlı $ 119,99) satışta olan bu Global Drone 4K Platinum Versiyonuna göz atın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory