Kulaklıklar ve kulaklıklarla ilgili En İyi Siber Pazartesi 2022 Amazon fırsatları

GÜNCELLEME: 27 Kasım 2022, 18:00 EST Bu hikaye, Amazon’un Cyber ​​​​Monday 2022 için en son kulaklık ve kulaklık fırsatlarını içerecek şekilde güncellendi. Siber Hafta, kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklarla ilgili fırsatlar arayanlar için genellikle bir smaç sezonudur ve bu yıl da bir istisna olmayacak şekilde şekilleniyor. Amazon’daki fırsatlar daha yeni ısınmaya başlıyor, ancak büyük güne yaklaştıkça […]

Kulaklıklar ve kulaklıklarla ilgili En İyi Siber Pazartesi 2022 Amazon fırsatları

GÜNCELLEME: 27 Kasım 2022, 18:00 EST Bu hikaye, Amazon’un Cyber ​​​​Monday 2022 için en son kulaklık ve kulaklık fırsatlarını içerecek şekilde güncellendi.


Siber Hafta, kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklarla ilgili fırsatlar arayanlar için genellikle bir smaç sezonudur ve bu yıl da bir istisna olmayacak şekilde şekilleniyor. Amazon’daki fırsatlar daha yeni ısınmaya başlıyor, ancak büyük güne yaklaştıkça işlerin daha da kızışmasını bekliyoruz.

Bose SoundLink II Kulaklıklarda tüm zamanların en düşük fiyatı gibi halihazırda yayında olan birkaç çarpıcı fırsat var(yeni bir sekmede açılır) ve ikinci nesil AirPods Pro’da ilk makul indirim(yeni bir sekmede açılır) – ama genel olarak, kulaklık ve kulakiçi kulaklık anlaşmaları daha yeni başlıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Siber Pazartesi fırsatları her zamankinden daha erken burada

Tedarik zincirindeki eksiklikler veya çalışanların işten çıkarılması nedeniyle, Amazon’un iki günlük ücretsiz gönderimi, bu günlerde daha da zorlaşıyor gibi görünüyor. Kontrol etmeden önce tahmini gönderim süresine dikkat ettiğinizden emin olun, böylece daha sonra sürpriz olmaz.

İşte Amazon’da Cyber ​​​​Monday için göz atmaya değer tüm kulaklık ve kulakiçi kulaklık fırsatlarının çalışan bir listesi – düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Not: Yeni eklenen tüm fırsatlar ✨ ile işaretlenirken, üstü çizili ya tükendi ya da son baktığımızda satış fiyatından artık mevcut değildi.

En iyi Apple fırsatları

Neden onları seviyoruz

AirPods Max’i gerçekten seviyoruz – sınıfının en iyisi gürültü engelleme, şeffaflık modu ve uzamsal sese sahipler – ancak onları biraz daha az şaşırtıcı bir fiyata daha çok seviyoruz. 100$ indirime ne dersiniz? Şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat olmasa da, Amazon uzay grisi, gök mavisi ve gümüş olanları sadece 449 dolara satıyordu.

Daha fazla Apple fırsatı

En iyi Beats fırsatları

(Evet, Beats teknik olarak uzun yıllardır Apple’ın bir parçası ama biz işleri düzenli tutmak için onları böldük.)

Neden onları seviyoruz

Mashable teknoloji muhabiri Alex Perry’ye göre, güçlü bas, uzamsal ses ve tüm gün dayanan pil ömrüyle, Haziran 2021’de çıkan bu kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar “Apple’ın giriş seviyesi AirPod’larını utandırıyor”.

Daha fazla Beats fırsatı

En iyi Bose fırsatları

Neden onları seviyoruz

Bose QuietComfort 45 kulaklık tamamen kablosuzdur ve mükemmel bir ses kalitesi, gürültü engelleme ve genel rahatlık dengesine sahiptir. Kulak üstü kulaklıklar dış gürültüyü tamamen ortadan kaldırabilir, böylece “kendime ayırdığınız zamanın” gerçekten keyfini çıkarabilirsiniz, ancak aynı zamanda, kazara değilken melodilerinizi ve podcast’lerinizi dinleyebilmeniz için ortam gürültüsünün bir kısmının geçmesine izin veren bir Farkındalık Moduna sahiptir. açık bir rögara düşmek (ya da çizgi filmlerde ne oluyorsa). Ayrıca yanlarında 24 saatlik pil ömrü, özelleştirilebilir EQ ayarları, yüksek kaliteli ses ve tüm gün takabileceğiniz rahat kulaklıklar getiriyorlar.

Daha fazla Bose fırsatı

En iyi Samsung fırsatları

Neden onları seviyoruz

AirPod’ları tamamen biriktirmek için değil, ancak Samsung’un en yeni Galaxy Tomurcukları ayrıca Perry, Apple’ın kulaklıklarından çok daha iyi olduğunu söyledi. “Çekici bir yumurta benzeri tasarım, mükemmel gürültü önleme ve nispeten güçlü uygulama tabanlı özelleştirme (Android cihazlarda) arasında” diye yazdı, bu yavru köpekler “malları büyük ölçüde son derece makul bir fiyata teslim ediyor”.

Daha fazla Samsung fırsatı

Amazon’da daha da fazla Black Friday kulaklık fırsatı

kulaklıklar

kulaklıklar

Teknory