‘Harikalar’daki Küçük Bir Ayrıntı, Brie Larson’ı MCU’nun A-Listesine Davet Ediyor

Belli bir grup bunu kabul etmek istemese de, Brie Larson Marvel Sinematik Evreninin emrindeki en büyük yıldızlardan biridir ve yaklaşan devam filminin fragmanlarında ve posterlerinde küçük bir ayrıntıdır. Harikalar Akademi Ödülü sahibine daha önce yalnızca altı aktörün aldığı ender bir onur vererek bu fikri pekiştirdi. Çoğunluk tarafından fark edilmeyebilir, ancak yine de, özellikle diğer yeteneklerin […]

‘Harikalar’daki Küçük Bir Ayrıntı, Brie Larson’ı MCU’nun A-Listesine Davet Ediyor

Belli bir grup bunu kabul etmek istemese de, Brie Larson Marvel Sinematik Evreninin emrindeki en büyük yıldızlardan biridir ve yaklaşan devam filminin fragmanlarında ve posterlerinde küçük bir ayrıntıdır. Harikalar Akademi Ödülü sahibine daha önce yalnızca altı aktörün aldığı ender bir onur vererek bu fikri pekiştirdi.

Çoğunluk tarafından fark edilmeyebilir, ancak yine de, özellikle diğer yeteneklerin kim olduğunu düşündüğünüzde, filmin adından önce filmin adından önce yer alması gereken güçlerden büyük bir destek, güven ve saygı gösterisi.

Tabii ki, Robert Downey Jr. birinci seçildi. Demir Adam 2 Ve Demir Adam 3Chris Evans’ın özel kulüpte ona katılmasıyla Kaptan Amerika: Kış AskeriPaul Rudd’un öne çıkan yerleştirmesinin yanı sıra Karınca Adam ve Karınca Adam ve Yaban ArısıBenedict Cumberbatch her ikisiyle de harekete geçmeden önce Doktor Garip ve takip Çılgınlığın Çoklu EvreniChris Hemsworth kabul edilmeden önce Thor: Ragnarok Ve Aşk ve Gök GürültüsüScarlett Johansson’ın faturalandırılmasıyla Karadul seçkin kulübü tamamlıyor.

Bu, hafızada uzun süre yaşayacak türden bir şey değil, ama adı pahasına listelenen ilk şey olduğunda, yine de Larson’ın Multiverse Saga’nın önde gelen ışıklarından biri olarak zırhlı statüsünün bir takviyesi. Harikalar kendisi ve MCU’nun en uzun süreli önde gelen ışıklarından bazılarının şirketinde olduğunu düşündüğünüzde, onu A listesindeki bir süper kahraman destanının A listesindeki sakinleri arasına koyduğunu düşündüğünüzde, bu alkışa daha da layık.

Teknory