Harrison Ford, ‘Kristal Skrull Krallığı’na Şaşırtıcı Bir Şekilde Nazik Davranıyor

Lucasfilm aracılığıyla görüntü Hollywood’un en sevilen huysuz kişisi statüsü göz önüne alındığında, Harrison Ford’un Hindistan için feryat etmeye başlamasını bekleyen pek çok insan olabilir.Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Yaklaşan devam filmi için tanıtım yoluna girer girmez Kader Kadranı. Sonuçta, oyuncunun tepkileri Yıldız Savaşları sorular yıllar geçtikçe efsane haline geldi ve gelecek yılın vizyona girmesinden önce […]

Harrison Ford, ‘Kristal Skrull Krallığı’na Şaşırtıcı Bir Şekilde Nazik Davranıyor

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Hollywood’un en sevilen huysuz kişisi statüsü göz önüne alındığında, Harrison Ford’un Hindistan için feryat etmeye başlamasını bekleyen pek çok insan olabilir.Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Yaklaşan devam filmi için tanıtım yoluna girer girmez Kader Kadranı.

Sonuçta, oyuncunun tepkileri Yıldız Savaşları sorular yıllar geçtikçe efsane haline geldi ve gelecek yılın vizyona girmesinden önce Marvel Sinematik Evreninin irfanıyla ilgili soruları çözme olasılığı Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya komik nedenlerle ağız sulandıran şeyler.

indiana jones ve kristal kafatasının krallığı
Lucasfilm aracılığıyla

Ve yine de, bir röportajda beşinci ve son kez kırbaç şaklatan arkeolog olarak geri dönme kararını düşünürken CNN80 yaşındaki simge, şaşırtıcı bir şekilde düşünceli bir ruh halindeydi ve esasen son gezisinin hikayeyi tasavvur ettiği tam daire finaline getirmediğini kabul ediyordu.

“Altı yıl önce, bir tane daha yapmak için bir şans vermemiz gerektiğini düşündüm. Ve bunun yaşla ilgili olmasını istedim çünkü bence bu, anlattığımız hikayeyi tamamlıyor ve onu doğru yere getirdik. Demek istediğim, sonuncusu bir tür askıya alınmış animasyonla sona erdi. Her zaman umduğum gibi, sonuca veya kapanışa dair gerçekten güçlü bir his yoktu.

Aramak Kristal Kafatası Krallığı kutuplaşma, yılın yetersiz ifadesi olurdu, ancak yine de Dial of Destiny’den daha yüksek bir Rotten Tomatoes puanına sahip ki bu, endişelendirmiyorsa hiçbir şey değil. Belki bu sefer Ford istediği sonu elde eder ve umalım da öyle olur, çünkü Indy için yolun sonu olduğu konusunda kararlıydı.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow