‘Barbie’ Stans, Filmi İzlerken Margot Robbie’nin Çektiği Kadar Eğlendiklerini Umacak

Artık 2023’e birkaç gün kaldığımıza göre, bu yılki film listesinin hızla yaklaştığını kabul etmemizin tam zamanı ve biz bunu anlamadan, sadece birkaç hafta önce yıllar ve yıllar uzaktaymış gibi görünen başlıklarda mutlu bir şekilde boğulacağız. tabii ki yeri geldiğinde Barbie, Margot Robbie liderliğindeki romantik komedinin Temmuz’da vizyona girmesi için önümüzde hala birkaç ay var. Yine […]

‘Barbie’ Stans, Filmi İzlerken Margot Robbie’nin Çektiği Kadar Eğlendiklerini Umacak

Artık 2023’e birkaç gün kaldığımıza göre, bu yılki film listesinin hızla yaklaştığını kabul etmemizin tam zamanı ve biz bunu anlamadan, sadece birkaç hafta önce yıllar ve yıllar uzaktaymış gibi görünen başlıklarda mutlu bir şekilde boğulacağız.

tabii ki yeri geldiğinde Barbie, Margot Robbie liderliğindeki romantik komedinin Temmuz’da vizyona girmesi için önümüzde hala birkaç ay var. Yine de, Christopher Nolan’ın küstah gişe eşleşmesinden dolayı, yılın en merakla beklenen filmlerinden biri olmaya devam ediyor. oppenheimeryaratıcı yelpazenin diğer ucunda komik bir şekilde var olan.

Şimdiye kadar duyduklarımıza ve gördüklerimize dayanarak, bu filmden tam anlamıyla bir patlama olmasını bekliyoruz ve Robbie’nin sette olmanın nasıl bir şey olduğuna dair özetine bakılırsa, bu beklentiler pekişti.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda ÇeşitlilikRobbie, çekimler sırasında göbekten gülme sıkıntısı olmadığını mutlu bir şekilde açıkladı. Barbieve setteki atmosferi büyük, mutlu bir partiye benzetti.

Robbie, kusurlu olduğu için kendini Barbie diyarından atılmış bulan, adını taşıyan oyuncak bebek olarak filmin kadrosuna öncülük ediyor. Gözleri insanların dünyasına dikilmiş olan Barbie, evinin ona asla veremeyeceği bir mutluluğu uyandırmayı umuyor.

Ryan Gosling, Ken rolünde Robbie ile birlikte rol alırken, filmin yardımcı kadrosunda Simu Liu, Michael Cera, Ritu Arya ve Mattel CEO’su Will Ferrell yer alıyor.

Robbie’nin şu konudaki duyarlılığını kesinlikle umarız: Barbie seyirci tarafından yansıtılıyor ve film 21 Temmuz’da sinemalarda gösterime girdiğinde kesin olarak öğreneceğiz.

Teknory