Hawkeye Aktörü Jeremy Renner, Yeni Disney+ Dizisi Rennervations’ta Eski Otobüsleri Yeniliyor

Renner, Disney+ orijinal serisinin ilk fragmanından saniyeler sonra, “Bu topluluğa farklı bir şekilde yeniden hizmet etmeleri için yeniden hayal etmelerine yardımcı olmak için hizmet dışı bırakılan bu hükümet araçlarını satın alıyorum,” diye açıklıyor Renner. İzleyiciler, Renner’a ve bu büyük otobüsler üzerinde çalışan bir yenileme ekibine hızlı bakışlarla alay ediliyor. Ortaya çıkan yenilenmiş behemoth’lar, Los Cabos, […]

Hawkeye Aktörü Jeremy Renner, Yeni Disney+ Dizisi Rennervations’ta Eski Otobüsleri Yeniliyor

Renner, Disney+ orijinal serisinin ilk fragmanından saniyeler sonra, “Bu topluluğa farklı bir şekilde yeniden hizmet etmeleri için yeniden hayal etmelerine yardımcı olmak için hizmet dışı bırakılan bu hükümet araçlarını satın alıyorum,” diye açıklıyor Renner. İzleyiciler, Renner’a ve bu büyük otobüsler üzerinde çalışan bir yenileme ekibine hızlı bakışlarla alay ediliyor. Ortaya çıkan yenilenmiş behemoth’lar, Los Cabos, Meksika, Reno/Sparks, Nevada, Chicago, Illinois ve Rajasthan, Hindistan dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki topluluklara verilecek.

“Rennervations”ın ilk fragmanı, bu araçların verileceği yeni kullanımlardan bazılarını ortaya koyuyor; örneğin bunlardan biri, yalnızca iki hafta içinde mobil bir eğlence merkezine dönüştürülüyor. Başka bir kamyon, mobil bant stüdyosu gibi görünen bir şeye dönüştürülürken, bir başka kamyona mobil su filtreleme sistemi olarak çalışması için gereken ekipman takıldı.

Renner izleyicilere “Umarım bu, diğer insanların hayatlarında büyük bir fark yaratmanın ne kadar kolay olduğunu gösterir” diyor ve devam ediyor: “Başkalarının eyleme geçirilebilirliğini ve düşünceliliğini havalı hale getirmek istiyorum.” Bu size heyecan verici geliyorsa, 12 Nisan’dan itibaren diziyi internet üzerinden izleyebileceksiniz. Bu orijinal bir dizi olduğu için izlemek için bir Disney+ aboneliğine ihtiyacınız olacak. Temel katman planı şu anda aylık 9,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılır ve Hulu ile birlikte gelir.

Teknory