Haziran 2023 için en iyi Sony fırsatları: Kulaklıklarda %29 indirim ve daha fazla fırsat

Yaz, harika bir yenilenme zamanıdır; bu, teknolojinize çok ihtiyaç duyulan bir yükseltmeyi vermek anlamına gelebilir. Sony’nin bu ay tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak tonlarca fırsatı var (ve bunlardan yararlanmak için Prime Day’i beklemeniz gerekmiyor). Haziran 2023’ün en iyi Sony fırsatları için seçtiklerimizi satın alın: İster karanlık odalarda film izlemeyi en iyi hale getiren QD-OLED’li […]

Haziran 2023 için en iyi Sony fırsatları: Kulaklıklarda %29 indirim ve daha fazla fırsat

Yaz, harika bir yenilenme zamanıdır; bu, teknolojinize çok ihtiyaç duyulan bir yükseltmeyi vermek anlamına gelebilir. Sony’nin bu ay tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak tonlarca fırsatı var (ve bunlardan yararlanmak için Prime Day’i beklemeniz gerekmiyor). Haziran 2023’ün en iyi Sony fırsatları için seçtiklerimizi satın alın:

İster karanlık odalarda film izlemeyi en iyi hale getiren QD-OLED’li Sony A95K TV, ister en iyisi olduğunu düşündüğümüz Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık olsun, Sony ürünleri teknoloji özetlerimizde sürekli olarak üst sıralarda yer alıyor. uzun pil ömrü için Ve ses kalitesi. Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıkların da en iyi akıllı özelliklere sahip olduğunu düşündük. Hafif kulaklıklar arasından seçim yapın(yeni bir sekmede açılır)bir Bluetooth pikap(yeni bir sekmede açılır)4K Ultra HD TV(yeni bir sekmede açılır)ve daha fazlası — aşağıdaki fırsatlarla.

En iyi seçimimiz

neden beğendik

Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) küçük ama güçlü bir şeyin başlıca örneğidir. Kulaklığın özel ses yalıtımlı kulaklık uçları, çalma listenizin ötesindeki dünyayı ayarlarken kulağınıza tam oturmasını sağlar. Ayrıca, ses netliğinden ödün vermeyen eller serbest aramalar için Hassas Ses Algılama teknolojisi ve dört mikrofonla donatılmıştır. Bu yeterince etkileyici değilmiş gibi, tomurcuklar suya dayanıklıdır, 24 saatlik pil ömrüne sahiptir (kutularında saklanan şarj dahil) ve kablosuz şarj cihazı ile birlikte gelir. Karşılaştırılabilir Sony kablosuz kulaklık modelleriyle (2022’de bahsettiğimiz LinkBuds S gibi) ilişkili olarak, WF-1000XM4 kulaklıklar, tam şarjla en uzun çalışma süresine ve en gelişmiş gürültü önleme özelliklerine sahiptir. Büyük kulak üstü kulaklıklardan kaynaklanan kulak ağrılarından sıkıldıysanız, bu kaliteli Sony ürününden başkasına bakmayın.

Daha fazla Sony fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow