Henry Cavill’in, James Bond Oyuncu Seçiminin Kaderini Yazan Yeni Bir Söylenti İle Sıradaki 007 Vardiyası Olma Şansı

Fotoğraf: Karwai Tang/WireImage/Getty Images Çok uzun zaman önce olmayan bir zamanda, Aaron Taylor-Johnson Smokinini giyiyordu, sıradakinin onun olacağına dair söylentiler artıyordu. James Bond. Aniden, her şey değişmiş gibi görünüyor ve Henry Cavill yine bölümün favorisi. James Bond, Sean Connery, Roger Moor, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve Daniel Craig gibi büyük oyuncular tarafından canlandırılan bir ikon. […]

Henry Cavill’in, James Bond Oyuncu Seçiminin Kaderini Yazan Yeni Bir Söylenti İle Sıradaki 007 Vardiyası Olma Şansı

Fotoğraf: Karwai Tang/WireImage/Getty Images

Çok uzun zaman önce olmayan bir zamanda, Aaron Taylor-Johnson Smokinini giyiyordu, sıradakinin onun olacağına dair söylentiler artıyordu. James Bond. Aniden, her şey değişmiş gibi görünüyor ve Henry Cavill yine bölümün favorisi.

James Bond, Sean Connery, Roger Moor, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve Daniel Craig gibi büyük oyuncular tarafından canlandırılan bir ikon. Craig nihayet casus cihazlarını kapattı ve ajan 007 olarak istifa ettiğini söyledi. Bu, seride büyük bir boşluk bıraktı ve Taylor-Johnson’ın rolü dolduracağı konusunda oldukça spekülasyon yapıldı. Kick-Ass rolüyle zaten popüler. Kıçını tekmelemekFord Brody içinde GodzillaCıva içinde İntikamcılar: Ultron Çağıve mandalina HIZLI TREN. Ancak, James Bond rolünü üstlenmenin bir oyuncunun kariyerini tamamen farklı bir seviyeye taşıdığını herkes bilir.

Tüm bu süre boyunca, aktörün kendisi haberleri reddetmeyi veya doğrulamayı reddetmesine rağmen, söylenti değirmenleri çalkalandı ve sürekli olarak Taylor-Johnson’ın yeni 007 olarak tercih edilen kişi olduğunu bildirdi. Ancak o da onları tamamen reddetmediği için hayranları umudunu korudu.

Ama şimdi, tüm bu beklentilerin üzerine soğuk su sıçradı. Tüm bu geçit törenine, rolü oynamayacağına dair bir bomba düştü. Sokaklardaki yeni söylenti, dizinin sunucusu Jeff Sneider’dan geliyor. Perşembe günkü bölümde söyleyen Hot Micaktörün yeni Bond olma olasılığını hemen hemen yok etti.

“İşte bugün duyduğum ilginçti. Belki bir umut ışınından başka bir kepçe daha az. Aaron Taylor-Johnson’ın Bond için kilit olmadığını duydum. Onun için doğru olduğunu düşünmüyorum. İyi bir Bond olacağını düşünmediğimden değil ama buna ihtiyacı var mı bilmiyorum.”

Bu, Henry Cavill’in rolü almak için yarışabileceği anlamına geliyor. Ayrılmadan çok önce manşetlerde yer aldı. Witcher ve Süpermen’i yeniden oynama fırsatının, dönüş anlaşmasını sonlandıran mürekkebin kurumasından çok önce buharlaştığını gördü. Bir sonraki projesi olan Savaş Çekici 40Keğer bir sonraki James Bond olursa – evet, hayal kurmaya devam etmek istiyoruz – muhteşem bir oyunun dünyasını hayata geçirmekle gelmiş geçmiş en belalı casusun yerine geçmek arasında ellerini meşgul edecekti.

Olasılık akıllara durgunluk veriyor ama Taylor-Johnson’ın ayrılması ve onun yerine Cavill’in Bond olarak şansı bu noktada sadece söylenti ve herkes bunların ne kadar inandırıcı olduğunu biliyor.

Teknory