Her Amazon Fire Stick Kullanıcısının Yüklemesi Gereken Ücretsiz Uygulamalar

Bir TV, öncelikle bir şeyler izlemek içindir, ancak bu, özellikle bir Fire Stick’in yardımıyla yapabileceği tek şey olduğu anlamına gelmez. Öncelikle, şık bir ev ses sistemi yerine daha uygun maliyetli bir yedek arıyorsanız, Fire Stick donanımlı TV’niz aynı amaca hizmet edebilir. İhtiyacınız olan tek şey spotify uygulama. Fire Sticks’teki Spotify uygulaması, mobil ve masaüstü cihazlarda […]

Her Amazon Fire Stick Kullanıcısının Yüklemesi Gereken Ücretsiz Uygulamalar

Bir TV, öncelikle bir şeyler izlemek içindir, ancak bu, özellikle bir Fire Stick’in yardımıyla yapabileceği tek şey olduğu anlamına gelmez. Öncelikle, şık bir ev ses sistemi yerine daha uygun maliyetli bir yedek arıyorsanız, Fire Stick donanımlı TV’niz aynı amaca hizmet edebilir. İhtiyacınız olan tek şey spotify uygulama.

Fire Sticks’teki Spotify uygulaması, mobil ve masaüstü cihazlarda olduğu gibi çalışarak müzik kitaplıklarına, canlı radyo istasyonlarına, podcast’lere ve daha fazlasına erişmenizi sağlar. Müziği çevrimdışına kaydetmek ve mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmek için Spotify Premium’a ödeme yapmanız gerekse de, yalnızca müzik dinlemek istiyorsanız ve reklam aralarını dert etmiyorsanız, hizmetin temel özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, Fire Stick Amazon yapımı olduğu için Spotify uygulamasını Alexa ile hızlı ve kolay bir şekilde senkronize edebilir ve hızlı bir sözlü komutla TV’nizden müzik akışı yapmanıza olanak tanır.

Teknory