Headway Premium’da en iyi fırsat

TL;DR: Headway Premium’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 50,54 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar. Kişisel gelişim güçlü bir hedeftir, ancak aynı zamanda zaman alıcıdır. İlham veren çok satan kitaplar piyasada olabilir ama oturup okumanın ve onlardan bir şeyler öğrenmenin zamanı muhtemelen değildir. Headway, işlerin bir kısmını sizin yerinize yaparak […]

Headway Premium’da en iyi fırsat

TL;DR: Headway Premium’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 50,54 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar.


Kişisel gelişim güçlü bir hedeftir, ancak aynı zamanda zaman alıcıdır. İlham veren çok satan kitaplar piyasada olabilir ama oturup okumanın ve onlardan bir şeyler öğrenmenin zamanı muhtemelen değildir. Headway, işlerin bir kısmını sizin yerinize yaparak size 15 dakikalık okumalara ayrılmış kurgusal olmayan en çok satanlardan oluşan bir kitaplığın yanı sıra sizi hedeflerinize doğru yönlendirebilecek binlerce içgörü ve ipucu sunar. Headway’i aldığınızda ömür boyu uygulanabilir tavsiyeler alın(yeni bir sekmede açılır) £ 50.54 için.

Kitap almak bir yatırımdır. Harika incelemeleri ve heyecan verici bir özeti olabilir, ancak yine de altı saat içinde kalma ve bunun bir dakikaya değmeyeceğini anlama şansınız var. Okumak hem öğrenmeniz hem de ruh sağlığınız için ne kadar faydalı olsa da, kötü zaman geçiriyorsanız bundan pek verim alamayabilirsiniz.

Headway, zamandan tasarruf etmek ve öğrenmek için bir araçtır. Bir kitabın orta noktası, her şeyi 15 dakikada bitirebildiğiniz zaman çok daha erkendir. Headway’in kitaplarından birini beğenmediyseniz, diğerine geçin. Kitaplıklarını mutluluk, kişisel gelişim, iş, üretkenlik ve daha fazlası gibi konulardaki seçimlerle kategoriye göre inceleyebilirsiniz. Hatta profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilen kitaplarınızı bile dinleyebilirsiniz.

Kitapları okumak işin sadece yarısıdır. Headway ayrıca binlerce ısırık büyüklüğünde eyleme dönüştürülebilir içgörü ve ipucu sağlar. Sanki telefonunuzda bir akıl hocası var ve tüm tavsiyeleri sizin hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre derleniyor. Headway, süreci bile oyunlaştırıyor. İlerlemenizi takip edin, başarıları toplayın ve daha iyi bir kendiniz için çalışmaya devam etmenizi sağlayacak olumlu pekiştirmeler alın.

Headway Premium’a ömür boyu abonelik alarak okumayı verimli hale getirin ve kendinizi geliştirmeyi daha az zaman harcayın(yeni bir sekmede açılır) £ 50.54 için.

Teknory