Humane Ai pini demoda 2 yanlış cevap verdi. Bu kötü bir işaret mi?

Gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanan Humane Ai Pin, sosyal medya ortamında volkanik bir tepkiye neden oldu. Peki neden olmasın? Humane, Ai pininin akıllı telefonlarımızın yerini alacak şekilde tasarlanmış ekransız bir deneyim sunduğunu iddia ediyor. Aklınızı toparlamak zordur. Ancak Humane Ai Pin henüz piyasaya çıkmadı ve eleştirmenler şimdiden onun yeteneklerini sorguluyor. AYRICA BAKINIZ: Humane Ai Pin’in […]

Humane Ai pini demoda 2 yanlış cevap verdi.  Bu kötü bir işaret mi?

Gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanan Humane Ai Pin, sosyal medya ortamında volkanik bir tepkiye neden oldu. Peki neden olmasın?

Humane, Ai pininin akıllı telefonlarımızın yerini alacak şekilde tasarlanmış ekransız bir deneyim sunduğunu iddia ediyor. Aklınızı toparlamak zordur. Ancak Humane Ai Pin henüz piyasaya çıkmadı ve eleştirmenler şimdiden onun yeteneklerini sorguluyor.

AYRICA BAKINIZ:

Humane Ai Pin’in akıllı telefon alternatifi olarak yapabileceği 4 fütüristik şey

Humane Ai Pin demodaki iki soruyu yanlış yanıtladı

Şahin gözlü gözlemciler, Humane’in kendi tanıtım videosunda Ai Pin’in iki soruya yanlış yanıtlar verdiğini fark etti.

Demonun başlamasına yaklaşık dört dakika kala Humane kurucu ortağı Imran Chaudhri, “Bir sonraki tutulma ne zaman? Peki onu görmek için en iyi yer neresi?” diye sordu.

Buna yanıt olarak Ai Pin, “Bir sonraki tam güneş tutulması 8 Nisan 2024’te gerçekleşecek. Görülecek en iyi yerler Exmouth, Avustralya ve Doğu Timor’dur.” İnternetin harika meraklıları küçük parmaklarını Ai Pin’e doğru sallayarak tarihin doğru, ancak konumun yanlış olduğunu belirttiler. Bir sonraki güneş tutulmasını en iyi izleyebileceğiniz yer Olumsuz Avustralya, ancak Kuzey Amerika’nın belirli bölgeleri.

Ellere yansıyan insancıl AI Pin
Kredi bilgileri: İnsancıl

Bir avuç badem tutan Chaudhri, Ai Pin’e avucunda ne kadar protein bulunduğunu da sordu. Ai Pin, “Bu bademlerde 15 gram protein var” dedi.

Ancak X kullanıcısı olarak @thecreatornate dikkat çektiBu pek doğru değil; Chaudhri’nin elinde yaklaşık 60 badem varsa 15 gram proteinin daha doğru olacağını da ekliyor.

Humane’ın yanlış cevaplara tepkisi

Şirketin Discord sunucusunda Humane’nin Yeni Medya Başkanı Sam Sheffer hatalara değindi.

Sheffer, “Önceki tutulmanın (yaklaşan tutulma yerine) görüntülenme konumunu yanlış bildiren bir hata oluştu” dedi. Badem ezmesine gelince Sheffer, şunları söyledi: “Biz İmran’ın elindeki rakamı değil, yarım bardak bademdeki protein miktarını belirttik.”

Bu hatalar Humane Ai Pin için sorun teşkil ediyor mu?

Sheffer, iki hatayı içeren lansman videosunun, Ai Pin’in ön sürüm yazılımını çalıştırırken oluşturulduğunu vurguladı. Humane’in o zamandan beri bu sorunları çözdüğünü iddia ediyor. Ayrıca video yakın gelecekte doğru yanıtlarla güncellenecektir.

Sheffer, “Bu sorunlar (ve bulduğumuz daha pek çok sorun) şu an ile müşterilerin cihaz edindiği zaman arasında, onları keşfettiğimizde hızla çözülecek” dedi.

Gerçek şu ki, herhangi bir yeni teknolojiyi erken benimseyen biriyseniz, lansman sırasında hatalar ve kusurlar için kobay olacaksınız. Humane, eğer kartlarını doğru oynarsa, erkenci alıcıların geri bildirimlerini dinleyecek ve yazılım güncellemelerinin yanı sıra yeni nesil model için daha iyi özellikler sunacak.

Başka bir deyişle, eğer bir Ai Pin’i ilk yakalayanlardan biriyseniz bazı zaaflarınızı görme ihtimaliniz yüksektir, ancak bu, piyasadaki diğer yeni, gelişmekte olan ürünlerden farklı değildir.

Ai Pin’i almakla ilgileniyorsanız, birinci nesil bir üründen tam bir mükemmellik bekleyemeyeceğinizi anladığınız sürece bu küçük aksaklıkların sizi caydırmasına izin vermeyin.

Teknory