NCSOFT, City of Heroes hayran sunucusuna oyunu barındırması için ‘tamamen bağışlarla finanse edilecek’ bir lisans veriyor

NCSOFT popüler olanı verdi Eve Dönüş fan sunucusu barındırmak için bir lisans Kahramanların şehriSonunda oyunu resmi olarak geri getirdik. 2004 yılında başlatılan Kahramanların şehri oyuncuların parlak renkli spandeksler giyip çizgi romandan ilham alan Paragon City’ye hayallerinin tamamen özelleştirilebilir kahramanı olarak dalmalarına olanak tanıyan bir süper kahraman MMO’dur. Açık dünyada süper kötülerle savaşma ve suçluları yakalamaya […]

NCSOFT, City of Heroes hayran sunucusuna oyunu barındırması için ‘tamamen bağışlarla finanse edilecek’ bir lisans veriyor

NCSOFT popüler olanı verdi Eve Dönüş fan sunucusu barındırmak için bir lisans Kahramanların şehriSonunda oyunu resmi olarak geri getirdik.

2004 yılında başlatılan Kahramanların şehri oyuncuların parlak renkli spandeksler giyip çizgi romandan ilham alan Paragon City’ye hayallerinin tamamen özelleştirilebilir kahramanı olarak dalmalarına olanak tanıyan bir süper kahraman MMO’dur.

Açık dünyada süper kötülerle savaşma ve suçluları yakalamaya odaklanan oyun, 30 Kasım 2012’de yayıncı NCSOFT tarafından kapatılmadan önce önemli içerik güncellemelerinden adil bir pay alarak oldukça başarılı bir performans sergiledi.

Ancak son derece kendini adamış hayranlardan oluşan büyük bir topluluğun yorulmak bilmez çalışması sayesinde oyun, resmi destek eksikliğine rağmen işleri ayakta tutmaya çalışan çeşitli yeraltı hayran projeleri ile yaşamaya devam etti.

Bunlardan en önemlilerinden biri şuydu: Kahramanlar Şehri: Eve DönüşHayranların oyunu oynaması ücretsiz bir oyun olarak sunduğu ve hatta tamamen yeni içerik güncellemeleri oluşturarak kendilerini geliştirmeye devam ettiği görüldü.

Her ne kadar NCSOFT’un bu çabaları durdurmak için devreye girmesi tehdidi her zaman mevcut olsa da, öyle görünüyor ki Eve Dönüş uyarınca resmi onay mührü verilmiştir. hayran topluluğu forumunda yakın zamanda yayınlanan bir gönderi.

Gönderide “NCSOFT resmi olarak onay verdi” ifadesi yer alıyor Eve Dönüş barındırma lisansı Kahramanların şehri”ve oyunculara “hesaplarının ve karakterlerinin güvende olduğunu” garanti ediyor.

Ücretsiz olarak sunulacak ve “tamamen bağışlarla finanse edilecek” “yeni içerik geliştirme çalışmalarının devam edeceği” iddiasıyla oyun için oldukça parlak bir geleceğe de işaret ediliyor.

Forum moderatörünün lisansın izin vereceğini açıkladığı başlıkta daha sonra biraz daha ayrıntı var. Eve Dönüş “bir işletmek Kahramanların şehri NCSOFT, fikri mülkiyetin mülkiyetini elinde tutacak.

Bu, desteğin sona ermesinden bu yana oyuna bağlı kalan herkes için inanılmaz bir haber ve hatta ufukta yeni içerik beklentisiyle bazı yeni oyuncuların ilgisini çekmeyi bile başarabilir.

Şu anda oynayabileceğiniz bazı popüler çevrimiçi oyunlar için kılavuzlarımıza bakın. en iyi ücretsiz oyunlar ya da en iyi kooperatif oyunları.

Teknory