Husqvarna Motosikletleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Markanın çekirdeği, enduro ve motokros bisikletleridir. Bu bisikletler, çocuklar için üretilmiş elektrikli EE 3 ile başlar; bir şarjla yaklaşık iki saat çalışabilen 3,8 kw’lık bir elektrik motoruna sahiptir. Teknolojik gelişme açısından ters yönde bir adım atan Husqvarna, TC 250 Heritage formunda hala iki zamanlı bir motokros motosikleti üretiyor. Dört zamanlı motor tercih edenler, tek silindirli […]

Husqvarna Motosikletleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Markanın çekirdeği, enduro ve motokros bisikletleridir. Bu bisikletler, çocuklar için üretilmiş elektrikli EE 3 ile başlar; bir şarjla yaklaşık iki saat çalışabilen 3,8 kw’lık bir elektrik motoruna sahiptir. Teknolojik gelişme açısından ters yönde bir adım atan Husqvarna, TC 250 Heritage formunda hala iki zamanlı bir motokros motosikleti üretiyor. Dört zamanlı motor tercih edenler, tek silindirli 449 cc motorla çalışan FC 450’ye binebilirler. En güçlü Husqvarna çift spor enduro motosikleti, 510 cc’den fazla tek silindirli motora sahip FE 501s’dir ve bu, pastoral İskandinav kırsalının veya Teksas’ın tozlu arka yollarının toprak izlerini sürmek için mükemmel olacaktır. Dual sporun güzelliği bu.

Arazi motosikleti estetiği pek size göre değilse, paralel ikiz 889 cc motorla çalışan Norden 901 macera motosikleti var. Ayrıca, yolların bulunup bulunmadığı uzun mesafeli sürüşler için özel olarak tasarlanmış bir kilitlenme önleyici fren sistemi ve süspansiyon ile donatılmıştır. Vitpilen 401, motosiklet sürme özgürlüğü sunan ve başka hiçbir şey sunmayan, nispeten ucuz bir motosiklettir.

Son olarak, kargaşa için tasarlanmış nihai Husqvarna 701 Supermoto’dur; 8.000 dev/dak’nın üzerinde hızla çalışan tek dev bir silindire sahip 692 cc’lik bir motorla çalışır. Dışarıdan, devasa bir arazi motosikletine çok benziyor, ancak yol lastikleri ve dönüş sinyalleri başka bir hikaye anlatıyor.

Teknory