iBrave ile web barındırmada binlerce tasarruf edin, şimdi 40$

TL;DR: 25 Aralık’a kadar iBrave Cloud Hosting’e ömür boyu aboneliği 539,10 $ yerine yalnızca 39,97 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu %92’lik bir indirim. Bir işletme sahibiyseniz, bir web sitesine sahip olmak başarınız için çok önemlidir. iBrave Cloud Professional web barındırma ömür boyu aboneliği, size küresel bir İçerik Dağıtım Ağı (CDN) tarafından desteklenen sınırsız bulut barındırma olanağı […]

iBrave ile web barındırmada binlerce tasarruf edin, şimdi 40$

TL;DR: 25 Aralık’a kadar iBrave Cloud Hosting’e ömür boyu aboneliği 539,10 $ yerine yalnızca 39,97 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu %92’lik bir indirim.


Bir işletme sahibiyseniz, bir web sitesine sahip olmak başarınız için çok önemlidir. iBrave Cloud Professional web barındırma ömür boyu aboneliği, size küresel bir İçerik Dağıtım Ağı (CDN) tarafından desteklenen sınırsız bulut barındırma olanağı sunar. Yük dengeli sınırsız bulut barındırma sayesinde web sitenizin performansı diğer kullanıcıların web siteleri, ziyaretçileri veya etkinlikleri tarafından yavaşlatılmaz.

iBrave, 10 adede kadar web sitesi, sınırsız alt alan adı, sınırsız aylık bant genişliği, sınırsız SSD depolama alanı ve sınırsız MySQL Veritabanları eklemenizi sağlar. Tatil öncesinde, 25 Aralık’a kadar yalnızca 39,97 $ (normal 539,10 $) karşılığında ömür boyu iBrave aboneliği alabilirsiniz.

Web sitenizi kurmak basittir. Kontrol panelinin kullanıcı dostu tasarımı, aralarında WordPress, Magento ve Joomla’nın da bulunduğu 80’den fazla tek tıklamayla kurulum uygulaması sunar. Ücretsiz web sitesi oluşturucuyla sıfırdan bir web sitesi oluşturun veya mevcut olanı birleştirin; yaratıcı seçenekler sonsuzdur.

Ayrıca antivirüs, antispam koruması ve günlük yedeklemelere sahip olduğunuzu bilerek içiniz rahat olsun. iBrave verilerinizin her zaman güvende olmasını sağlar.

Son dakika hediye fikirleri arıyorsanız, bu iBrave aboneliği kargo gerektirmez ve bir web sitesine ihtiyacı olan herkes için mükemmel bir hediyedir.

Lütfen bu web barındırma teklifinin ücretsiz sınırsız alan adlarını içermediğini unutmayın. Barındırma özelliğini etkinleştirmek için bir alan adı gereklidir. Müşteriler yeni bir alan adı satın alabilir veya mevcut olanı kullanabilir.

Mashable Fırsatları

25 Aralık saat 23:59’a (PT) kadar yalnızca 39,97 $ karşılığında mevcut olan ömür boyu iBrave Cloud Professional web barındırma aboneliğindeki bu fiyat düşüşünü kaçırmayın. Kupona gerek yok.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow