İddialara göre Apple gelecek yıl tüm iPad serisini yenileyecek

Bütün bir yılı atladıktan sonra Apple, 2024 yılında iPad serisini tamamen yenilemeyi planlıyor. Buna göre Bloomberg’den Mark GurmanPazar günü Apple’ın bir sonraki “büyük olayı” hakkındaki düşüncelerini paylaşan. Gurman, Apple’ın 2023 yılı boyunca yeni bir iPad piyasaya sürmediğini, bunun iPad tarihinde hiç yaşanmadığını belirtiyor. Yılın bitmesine hâlâ iki ay kalmışken Gurman, yeni iPad’lerin 2024’e kadar gelmeyeceğini […]

İddialara göre Apple gelecek yıl tüm iPad serisini yenileyecek

Bütün bir yılı atladıktan sonra Apple, 2024 yılında iPad serisini tamamen yenilemeyi planlıyor.

Buna göre Bloomberg’den Mark GurmanPazar günü Apple’ın bir sonraki “büyük olayı” hakkındaki düşüncelerini paylaşan. Gurman, Apple’ın 2023 yılı boyunca yeni bir iPad piyasaya sürmediğini, bunun iPad tarihinde hiç yaşanmadığını belirtiyor. Yılın bitmesine hâlâ iki ay kalmışken Gurman, yeni iPad’lerin 2024’e kadar gelmeyeceğini düşünüyor.

“Apple daha fazla yeni ürün çıkarmaya çalışabilirdi ancak yenilenen iPad’ler ve AirPod’lar henüz hazır değil. Şirket, 2024 yılı boyunca tüm iPad serisini güncellemeyi planlıyor” diye yazdı. Modelleri belirtmiyor ancak “tüm seri” iPad mini, iPad, iPad Air ve iPad Pro anlamına geliyor. 2021’de güncellenen iPad mini dışında bu ürünlerin tümü en son 2022’de güncellendi.

Özellikle birkaç hafta önce Gurman aslında bu yılın sonlarında yeni iPad’ler alacağımızı düşünüyordu.

Gurman, yeni raporunda ayrıca yeni AirPods’ların da 2024’te geleceğini, yeni AirPods Pro’nun ise 2025’e kadar piyasaya çıkmayacağını söylüyor.

Raporda ayrıca beklenen M3 Ultra çipinden de bahsediliyor. Apple yakın zamanda üç yeni yongayı piyasaya sürdü: M3, M3 Pro ve M3 Max, ancak şirketin ultra güçlü (doh) M3 Ultra ile tüm bunların üstesinden gelmesi bekleniyor. Ancak Gurman’a göre bu çip “henüz geniş kapsamlı testlere tabi tutulmadı.”

AYRICA BAKINIZ:

M3 Max MacBook Pro, en güçlü Mac masaüstü bilgisayar kadar hızlıdır; işte bunun kanıtı

Yakın gelecekte yeni Mac’lerin gelmesiyle ilgili olarak rapor, yeni Mac Studio’nun geliştirilme aşamasında olduğunu ve yeni 13 inç ve 15 inç MacBook Air’in yanı sıra Mac mini’nin de 2024’te geleceğini söylüyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow