Bu ısıtmalı yelek ve güç bankası paketinde 75 $ tasarruf edin

TL;DR: 14 Aralık itibarıyla Helios Puffuto ısıtmalı yeleğini güç bankasıyla birlikte 74,97 dolara alın — %50 tasarruf edeceksiniz. Kışın ortasında bir açık hava adamına ne hediye edersiniz? Isıtmalı bir yeleğe ne dersiniz? Isıtmalı bir ceketin tüm avantajlarını sunan yelek, daha çeşitli hava koşullarında daha fazla hareket ve nefes alabilirlik sağlar. Helios Paffuto yeleği ayarlanabilir ısı […]

Bu ısıtmalı yelek ve güç bankası paketinde 75 $ tasarruf edin

TL;DR: 14 Aralık itibarıyla Helios Puffuto ısıtmalı yeleğini güç bankasıyla birlikte 74,97 dolara alın — %50 tasarruf edeceksiniz.


Kışın ortasında bir açık hava adamına ne hediye edersiniz? Isıtmalı bir yeleğe ne dersiniz? Isıtmalı bir ceketin tüm avantajlarını sunan yelek, daha çeşitli hava koşullarında daha fazla hareket ve nefes alabilirlik sağlar.

Helios Paffuto yeleği ayarlanabilir ısı ayarlarına sahiptir, kendi yüksek kapasiteli güç bankasıyla birlikte gelir ve 17 Aralık’a kadar 74,97 ABD Doları (149,99 ABD Doları) fiyatla satışa sunulur. Üniseks tasarımı XXL’e kadar küçük boyutlarda ve siyah, beyaz ve gri renklerde mevcuttur. veya mavi.

Helios: Isıtmalı kış aksesuarları için en iyi seçim

İle 2023 “Rekor Soğuk Sıcaklıkların Yılı” olarak adlandırılıyor, ısıtmalı bir yeleği hediye olarak vermek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Hediyeniz ister karlı bir yürüyüşten, ister kayak veya snowboard gibi aktivitelerden hoşlanıyor olsun, ister açık havada çalışıyor olsun, Helios yeleği ile sıcak ve sıcak kalabilir.

Eşit dağıtım için yedi ısıtma bölgesine, 115°F’ye kadar üç sıcaklık ayarına, en soğuk günlerde bile ısınmak için yalıtımlı, su geçirmez malzemeye ve boyun ve yüz bölgelerini korumak için 3M dolgulu çıkarılabilir kapüşona sahiptir.

Şarj tutan diğer ısıtmalı aksesuarların aksine Helios yeleği, daha çok yönlü ve %100 makinede yıkanabilir bir tasarım için bir güç bankası kullanır. Satın alma işleminize dahil olan, yeniden şarj edilmeye gerek kalmadan saatlerce sıcaklık sağlayan 10.000 mAh kapasiteye sahiptir. Helios yeleği, çift yan ve ön ceplere ek olarak, güç bankasını tutmak için dahili fermuarlı bir cebe bile sahiptir.

Isıtmalı yelek ve güç bankası paketinde sınırlı süreli fiyat

17 Aralık 23:59 PT’ye kadar 74,97 $ (normal 149,99 $) karşılığında Helios Paffuto ısıtmalı yelek ve powerbank ile bu fırsatla pratik, düşünceli ve akılda kalıcı bir şeyler sunun. Kupona gerek yok.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow