İki Hayvan Geçişiyle Birlikte Yeni Mario Kart Switch Paketi Ortaya Çıktı: New Horizons Switch Lites

Nintendo üç yeni Switch paketini açıkladı gelecek ay yayınlanıyor. Biri standart Switch modelini içeren Mario Kart 8 Deluxe paketi, diğer ikisi ise oyunu içeren özel Animal Crossing: New Horizons temalı Switch Lite konsolları. Üç paketin tümü 6 Ekim’de yayınlanacak. Mario Kart 8 Deluxe paketi standart bir Switch konsolu, Mario Kart 8 Deluxe’ün dijital bir versiyonunu […]

İki Hayvan Geçişiyle Birlikte Yeni Mario Kart Switch Paketi Ortaya Çıktı: New Horizons Switch Lites

Nintendo üç yeni Switch paketini açıkladı gelecek ay yayınlanıyor. Biri standart Switch modelini içeren Mario Kart 8 Deluxe paketi, diğer ikisi ise oyunu içeren özel Animal Crossing: New Horizons temalı Switch Lite konsolları. Üç paketin tümü 6 Ekim’de yayınlanacak.

Mario Kart 8 Deluxe paketi standart bir Switch konsolu, Mario Kart 8 Deluxe’ün dijital bir versiyonunu ve Nintendo Switch Online için üç aylık bireysel üyeliği içeriyor. Aşağıdaki resimde kontrol edebilirsiniz:

Animal Crossing: New Horizons Switch Lite konsollarına gelince, konsolun arkasında Animal Crossing yaprakları bulunan pembe bir Switch Lite olan Isabelle’s Aloha Edition ve aynı yaprak ayrıntılarına sahip deniz mavisi Switch Lite olan Tommy’s Aloha Edition var. el konsolunun arkasında. Her iki paket de 199,99 dolara mal olacak ve Animal Crossing: New Horizons’un dijital bir kopyasını içerecek. Isabelle sürümü Target’a özeldir ve Tommy sürümü Walmart’a özeldir.

Her iki pakete de aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz:

Bu üç paket, Nintendo’nun 349,99 dolara mal olacak ve 6 Ekim’de piyasaya sürülecek yeni Mario Red Switch OLED konsolunu duyurmasından birkaç gün sonra geldi. Nintendo, bu konsolu Super Mario Bros. Wonder için Nintendo Direct sırasında tanıttı; bunu önizlemek için uygulamalı olarak inceledik.

Bu yeni paketleri beklerken şunları okuyun: oyun Bilgilendiricisi Mario Kart 8 Deluxe’ü inceleyin ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar incelemesi.


Bu paketlerden herhangi birini alacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory