Hiçbir Şey Telefon 2 Sızıntısı, Temmuz Lansmanından Önce İnce Tasarım Değişikliklerini Göstermiyor

Nothing Phone (2), arka kamera modülünü çevreleyen yeniden tasarlanan LED şeridin yanı sıra, telefon kablosuz olarak şarj edildiğinde yanan LED şeritler için de yeni bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Nothing Phone (1) burada tek bir LED şerit kullanırken, güncellenen model dört farklı LED şerit kullanıyor ve muhtemelen kullanıcılara onu nasıl özelleştirmek istedikleri konusunda daha fazla […]

Hiçbir Şey Telefon 2 Sızıntısı, Temmuz Lansmanından Önce İnce Tasarım Değişikliklerini Göstermiyor

Nothing Phone (2), arka kamera modülünü çevreleyen yeniden tasarlanan LED şeridin yanı sıra, telefon kablosuz olarak şarj edildiğinde yanan LED şeritler için de yeni bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Nothing Phone (1) burada tek bir LED şerit kullanırken, güncellenen model dört farklı LED şerit kullanıyor ve muhtemelen kullanıcılara onu nasıl özelleştirmek istedikleri konusunda daha fazla kontrol sağlıyor. Resimden ayrıca, Nothing Phone’un (2) kamera için çift LED flaş kurulumu alma olasılığı da görülüyor; bu, Telefondaki (1) tek LED kurulumuna göre bir yükseltme.

Nothing, Nothing Phone’un (2) üst düzey bir cihaz olarak konumlandırılacağını zaten belirtmemiş olsa da, şirket telefonun resmi özelliklerini açıklamaktan vazgeçti. Ancak, Telefon’un (2) Telefon’dan (1) biraz daha büyük bir ekrana sahip olacağını belirten raporlarla karşılaştık. Henüz onaylanmasa da, Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yongasını kullanan cihaz hakkında da konuşuluyor. Kamera donanımına gelince, Nothing ayrıntıları gizli tutma konusunda harika bir iş çıkarmış. İlginç bir şekilde, ilk söylentiler cihaz için üçlü kamera kurulumu olasılığını gösteriyordu. Ancak, en son görüntüler, durumun böyle olmayabileceğini gösteriyor. Telefonu (2) 4700 mAh pille donatmak da pek olası değil, tüketiciler cihazı 8 GB + 256 GB yapılandırmasında alma seçeneğine sahip oluyor.

Nothing’in vaat ettiği “2023 yazında” Telefon lansmanına sadık kalıp kalamayacağını (2) zaman gösterecek. Ayrıca, Nothing Phone’un (2) son sürümünün gerçekten de yukarıdaki görsellerde gösterilen telefona benzeyip benzemeyeceğini görmek ilginç olacak.

Teknory