Indiana Jones 5 hayal kırıklığı yaratan Disney Plus sürüm güncellemesi alıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak başka bir tatil hafta sonu ve bu da yaz sonunun resmi olmayan işareti. Birkaç hafta daha sonbahar olmayacak olmasına rağmen, ülke çapındaki aileler ve arkadaşlar yılın son barbeküsü veya yüzmesi için bir araya gelmeye hazırlanıyor. Eğer siz de bizim gibiyseniz ve İşçi Bayramı Hafta Sonu’nda çoğunlukla biraz film ve TV […]

Indiana Jones 5 hayal kırıklığı yaratan Disney Plus sürüm güncellemesi alıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak başka bir tatil hafta sonu ve bu da yaz sonunun resmi olmayan işareti. Birkaç hafta daha sonbahar olmayacak olmasına rağmen, ülke çapındaki aileler ve arkadaşlar yılın son barbeküsü veya yüzmesi için bir araya gelmeye hazırlanıyor. Eğer siz de bizim gibiyseniz ve İşçi Bayramı Hafta Sonu’nda çoğunlukla biraz film ve TV izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorsanız, muhtemelen tüm yayıncılardaki yenilikleri görmek istiyorsunuzdur.

Ve heyecan verici bir eklememiz varken Küçük Denizkızı Sonunda izleyebileceğinizi umuyorsanız, bu ay 6 Eylül Çarşamba günü Disney+’a geliyorsunuz Indiana Jones’un 5’i bu hafta sonu ya da yakın bir zamanda kötü haberlerle geliyoruz. Disney+’ın Eylül 2023 kadrosu yayınlandı ve görünüşe göre hâlâ bekliyoruz Indiana Jones ve Kaderin Kadranı akışa gelmek için. Yeni filmin bu ay platformda olmayacağı doğrulandı.

Indiana Jones 5 Disney+’a ne zaman gelecek?

Biliyorum, izlemek için bekliyorum Indiana Jones’un 5’i evde ağrı olmaya başladı. Ancak bu o kadar da kötü bir haber değil çünkü Harrison Ford filminin Ekim 2023’te Disney+’a gelebileceğine inanmak için nedenlerimiz var. Küçük Denizkızı yaklaşık bir ay önce sinemalarda gösterime girmişti Indiana Jones’un 5’i Mayıs ayı sonlarında ve bu film önümüzdeki hafta yayınlanmaya başlayacak. Bunu dikkate alarak inanıyoruz Indiana Jones’un 5’i yaklaşık bir ay sonra Ekim ayında Disney+’ta olacak.

Ekim ayındaki bu şüpheli yayın yayınlanma tarihi Disney tarafından onaylanmadı, bu yüzden lütfen tahminimize biraz şüpheyle yaklaşın, ancak mantıklı olacaktır.

Bir ay daha (veya muhtemelen daha fazla) bekleyemeyenler için, Indiana Jones ve Kaderin Kadranı bu hafta dijital ortamda gösterime girdi ve filmi şu anda satın alabilirsiniz Amazon Prime Video’da 19,99 dolara.

Neye gelince dır-dir şu anda Disney+’ta mevcut, ilk üç bölümü Ahsoka Her Salı akşamı yeni bölümler yayınlanacak şekilde yayınlanmaya hazır. Ayrıca platformda MCU, X-Men filmleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli Marvel filmlerini izleyebilir (veya yeniden izleyebilirsiniz).

Bu hafta sonu ne izlemeye karar verirseniz verin, keyifli ve güvenli bir İşçi Bayramı geçirmenizi umuyoruz!

Teknory