‘Indiana Jones and the Dial of Destiny’, Harrison Ford’un Kuğu Şarkısının Neden Başarısız Olduğuna İlişkin En Son Açıklamadır.

Lucasfilm aracılığıyla görüntü Indiana Jones ve Kader Kadranı isabet olmalıydı. Bu, sinema tarihinin en saygı duyulan serilerinden biri, eleştirmenlerce beğenilen bir dizi projeye sahip bir yönetmenden geliyor ve gerçek ekran efsanesi Harrison Ford’un son bir kez kırbaç çakmasıyla övünüyor. Ama ne yazık ki, açılış hafta sonu izleyicileri pek ilgilenmemiş gibi görünüyor. Kader Kadranı yurtiçinde hayal […]

‘Indiana Jones and the Dial of Destiny’, Harrison Ford’un Kuğu Şarkısının Neden Başarısız Olduğuna İlişkin En Son Açıklamadır.

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Indiana Jones ve Kader Kadranı isabet olmalıydı. Bu, sinema tarihinin en saygı duyulan serilerinden biri, eleştirmenlerce beğenilen bir dizi projeye sahip bir yönetmenden geliyor ve gerçek ekran efsanesi Harrison Ford’un son bir kez kırbaç çakmasıyla övünüyor. Ama ne yazık ki, açılış hafta sonu izleyicileri pek ilgilenmemiş gibi görünüyor.

Kader Kadranı yurtiçinde hayal kırıklığı yaratan 60 milyon dolarlık bir açılış hafta sonu ile giriş yaptı ve ayrıca yurtdışında 130 milyon dolarlık önemsiz bir değerle krater yaptı. Her şey söylendiğinde ve bittiğinde, Disney filmde 200 milyon dolar kaybedebilir ve bu da onu tüm zamanların en büyük gişe bombalarından biri haline getirebilir.

Nedeniyle ilgili otopsi biraz zaman alacak ama bazıları bunun sadece yaş ayrımcılığına bağlı olduğuna inanıyor. 80 yaşındaki Harrison Ford, gişe rekorları kıran bir yaz aksiyon filmi için çok mu yaşlı?

Reddit'te Indiana Jones yaş ayrımcılığı
Reddit ile görüntü

Cevaplar, Ford’u yaşlı olduğu için eleştiren herkesin 80 yaşında bu kadar iyi göründüğü için şanslı olacağına işaret ediyor. o yaşa geldiğimizde geri kalanımız normal Joes ve Janes sahip olacak mı?

Tüm söylenenler, belki Kader Kadranı sadece daha genç bir demografiye hitap etmiyor. Kristal Kafatasının Krallığı şimdi 15 yaşında ve harika değildi, yani son gerçekten iyi Indy filmi Son Haçlı Seferi 1989’da. Belki de ikiz başarısızlıklar Kader Kadranı Ve Flaş‘in geri dönen Michael Keaton Batman’i, 1980’lerin nostalji kuyusunun nihayet kuruduğunu gösteriyor.

Yazar hakkında

david james

david james

Her şey ve her şey hakkında Londra merkezli yazar. Metal Gear Solid veya Resident Evil hakkında yazmak için paslı çivilerin üzerinden geçmeye istekli.

Teknory