Jonathan Majors’ın Ekibi, Oyuncunun Davranışıyla İlgili Son Şok Edici Raporları Reddetti

Fotoğraf: Jeff Kravitz/FilmMagic bu Jonathan Binbaşı destan yakın zamanda sona ereceğine dair hiçbir işaret göstermiyor. Majors, övgü dolu eleştiriler toplayarak 2023’e kendisini A-lister olarak sağlamlaştırmaya hazırlanmaya başladı. Loki Ve Lovecraft İlçesive yakında başrol oynayacaktı inanç III ve MCU’nun yeni uzun vadeli büyük kötü Kang the Conqueror olarak Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania. Yarım yıl […]

Jonathan Majors’ın Ekibi, Oyuncunun Davranışıyla İlgili Son Şok Edici Raporları Reddetti

Fotoğraf: Jeff Kravitz/FilmMagic

bu Jonathan Binbaşı destan yakın zamanda sona ereceğine dair hiçbir işaret göstermiyor. Majors, övgü dolu eleştiriler toplayarak 2023’e kendisini A-lister olarak sağlamlaştırmaya hazırlanmaya başladı. Loki Ve Lovecraft İlçesive yakında başrol oynayacaktı inanç III ve MCU’nun yeni uzun vadeli büyük kötü Kang the Conqueror olarak Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.

Yarım yıl sonra ve bu planlar paramparça oldu. Mart ayında, Majors’ın kız arkadaşına saldırdığı iddiasıyla tutuklandığı haberi bomba gibi patladı. Oyuncu şimdi, “üçüncü dereceden iki saldırı, ağırlaştırılmış taciz ve bir kadına saldırı girişimi”nden oluşan iddiaları yanıtlamak için 3 Ağustos’ta mahkemeye çıkacak.

Şimdi, Yuvarlanan kaya tarihi suiistimali detaylandıran uzun bir raporla ateşe biraz yakıt attı. Makale, son 10 yılda Majors’la ilişkisi olan “düzinelerce” insanla röportaj yaptığını iddia ediyor ve onlar onu “karmaşık, öngörülemez ve bazen şiddetli bir adam, bir anda çekicilikten soğuğa geçebilen” olarak özetliyor.

Kaçınılmaz olarak, Majors’ın avukatı Dustin A. Pusch makaleye yanıt verdi:

“Jonathan Majors şiddetle reddediyor Yuvarlanan kaya‘nin geçmişteki romantik partnerlerini bırakın, herhangi birini fiziksel, sözlü veya duygusal olarak taciz ettiğine dair yanlış iddialar. Bu iddialar tamamen kulaktan dolma bilgilere dayanıyor, çünkü bahsi geçen romantik ortaklardan hiçbiri makale için Rolling Stone ile çalışmaya istekli değildi – bu da onların tamamen yanlış olduğunu gösteriyor.”

Pusch ayrıca Majors’ın “Yale’de geçirdiği süre boyunca taciz, şiddet veya yıldırma iddialarını reddettiğinin” altını çizdi.

Majors ile ilgili yüksek profilli stüdyolar gergin bir şekilde izliyor. Özellikle Marvel, devam eden hikayelerini Majors’ın Kang’ına bağladı ve ne kadar kötü basın yükselirse, dikkatlice hazırlanmış planlarını o kadar çok değiştirmek zorunda kalacaklar. Şimdilik yapabileceğimiz tek şey, muhtemelen kariyerinin geleceğine karar verecek olan 3 Ağustos’taki mahkeme duruşmasıyla birlikte adalet çarklarının dönmesini beklemek.

Yazar hakkında

david james

david james

Her şey ve her şey hakkında Londra merkezli yazar. Metal Gear Solid veya Resident Evil hakkında yazmak için paslı çivilerin üzerinden geçmeye istekli.

Teknory